ΠΙΕΡΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Συντονιστής: GATE 5

<<

ΦΡΑΤΕ

Δημοσ.: 737

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 22nd, 2009, 8:57 pm

Δημοσίευση Αύγουστος 15th, 2010, 1:11 pm

Re: ΠΙΕΡΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κρόνιος έγραψε:Και η ηθική σκοπιά, δεν νομίζω να λέει ότι η κατά τ' άλλα συμπαθής ομάδα της ΜΑΕ Ποντίων έχει τα ίδια δικαιώματα με τον Πιερικό στο Στάδιο, μόνο και μόνο με το πρόσχημα ισονομίας των δημοτών. Έλεος...

Πράγματι από ηθική σκοπιά δεν έχουν τα ίδια δικαιώματα γι αυτό λέμε ότι η ΜΑΕ Ποντίων τη νέα χρονιά θ' αγωνίζεται στο γήπεδο το Πιερικού!
Πάντως μπορεί για την ΜΑΕ Ποντίων ν' ακολουθηθεί μια γραμμή όπως και με τον Εθνικό Κατερίνης πρόπερσι, η ομάδα να δίνει μόνο τους σημαντικούς της αγώνες στο γήπεδο του Πιερικού, ενώ για τους υπόλοιπους αγώνες της, να επιλέξει το γήπεδό της ή κάποια άλλα γήπεδα, όπως π.χ. το Β΄Δ.Α.Κ.
Δεν μπορεί ιστορικές ομάδες όπως η Νίκη Βόλου στο πρωτάθλημα, ή ο Λεβαδειακός και ο Άρης στο κύπελο, να μην αντιμετωπίσουν την ΜΑΕ Ποντίων στο γήπεδο του Πιερικού.
Το πρόβλημα πάντως είναι πρόβλημα, γι αυτό και τα καθήκοντα του νέου προέδρου του Οργανισμού Αθλητικών Κέντρων και Άθλησης του Δήμου Κατερίνης είναι ιδιαίτερα κρίσιμα και η επιτυχία του έργου του διόλου εξασφαλισμένη

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
Από σήμερα Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 11:40, δεν υπάρχω πλέον στο παρόν forum.
Έχετε γεια βρυσούλες, λόγγοι βουνά ραχούλες...
<<

pate

Δημοσ.: 1263

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Αύγουστος 16th, 2010, 11:00 am

ΦΡΑΤΕ έγραψε:
Κρόνιος έγραψε:Και η ηθική σκοπιά, δεν νομίζω να λέει ότι η κατά τ' άλλα συμπαθής ομάδα της ΜΑΕ Ποντίων έχει τα ίδια δικαιώματα με τον Πιερικό στο Στάδιο, μόνο και μόνο με το πρόσχημα ισονομίας των δημοτών. Έλεος...

Πράγματι από ηθική σκοπιά δεν έχουν τα ίδια δικαιώματα γι αυτό λέμε ότι η ΜΑΕ Ποντίων τη νέα χρονιά θ' αγωνίζεται στο γήπεδο το Πιερικού!
Πάντως μπορεί για την ΜΑΕ Ποντίων ν' ακολουθηθεί μια γραμμή όπως και με τον Εθνικό Κατερίνης πρόπερσι, η ομάδα να δίνει μόνο τους σημαντικούς της αγώνες στο γήπεδο του Πιερικού, ενώ για τους υπόλοιπους αγώνες της, να επιλέξει το γήπεδό της ή κάποια άλλα γήπεδα, όπως π.χ. το Β΄Δ.Α.Κ.
Δεν μπορεί ιστορικές ομάδες όπως η Νίκη Βόλου στο πρωτάθλημα, ή ο Λεβαδειακός και ο Άρης στο κύπελο, να μην αντιμετωπίσουν την ΜΑΕ Ποντίων στο γήπεδο του Πιερικού.
Το πρόβλημα πάντως είναι πρόβλημα, γι αυτό και τα καθήκοντα του νέου προέδρου του Οργανισμού Αθλητικών Κέντρων και Άθλησης του Δήμου Κατερίνης είναι ιδιαίτερα κρίσιμα και η επιτυχία του έργου του διόλου εξασφαλισμένη

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΠΟΝΤΙΟΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΚΑΠΕΤΑΝΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ, ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΚΛΠ.ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΙΔΙΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ.ΧΕΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΚΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΚΛΠ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΑΝ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΟΥΣ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ,ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΔΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΙΕΡΙΚΩΝ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ.ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΙΔΙΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ ?
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

pate

Δημοσ.: 1263

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Αύγουστος 17th, 2010, 12:08 pm

ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ( aepontion.gr)ΤΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ,ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΕΠΕΙΣΚΕΦΤΗ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΝΑ ΔΙΑΧΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΦΟΤΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ.ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΙΔΙΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
Προηγούμενη

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2009-10

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης