ΟΦΗ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ PLAY OFF

Συντονιστής: GATE 5

<<

pate

Δημοσ.: 1263

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Ιούνιος 4th, 2010, 11:01 am

ΟΦΗ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ PLAY OFF

Ο ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΕΤΟΧΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΣΤΑ PLAY OFF.ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΟΦΗ.Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΣ ΣΕΡΡΕΣ ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΕΛΗΨΕ ΑΝ ΟΙ ΜΑΥΡΟΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΑΛΑΖΑΝ ΠΕΡΟΥΚΕΣ ΓΙΑ ΓΟΥΡΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΟΥΚΙΝΗ.ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΣ ΜΙΡΑΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΕΡΟΥΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΔΕΜΕΝΑ,ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Η ΟΦΗΔΕΣ ΕΔΗΞΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΑΟΥΑ ΚΛΠ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ.
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

george

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 425

Εγγραφη: Αύγουστος 21st, 2009, 11:41 am

Δημοσίευση Ιούνιος 4th, 2010, 4:44 pm

Re: ΟΦΗ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ PLAY OFF

Πλάκα θα έχει να βγούμε τέταρτοι στα play off και να ανέβουμε στην Α΄. Πάντως χλωμό το βλέπω γιατί οι αντιδράσεις από Σαλονίκη αυξάνονται. Εδώ και ο δικός μας ο Κουκοδήμος κάνει παρέμβαση στα ραδιόφωνα της θεσσαλονίκης υπέρ του ηρακλή.

Και οι διαιτητές:
ΟΦΗ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Βοηθοί: ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΧΑΙΑΣ, ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
4ος: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΟΝΟ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
<<

pate

Δημοσίευση Ιούνιος 4th, 2010, 6:07 pm

george έγραψε:Πλάκα θα έχει να βγούμε τέταρτοι στα play off και να ανέβουμε στην Α΄. Πάντως χλωμό το βλέπω γιατί οι αντιδράσεις από Σαλονίκη αυξάνονται. Εδώ και ο δικός μας ο Κουκοδήμος κάνει παρέμβαση στα ραδιόφωνα της θεσσαλονίκης υπέρ του ηρακλή.

Και οι διαιτητές:
ΟΦΗ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΦΙΛΕ georgo ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΜΕΡΧΗΣ ΣΤΟ ΚΟΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΜΗΛΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΦΙΛΕ george Η ΟΥΕΦΑ ΚΑΙ Η ΦΙΦΑ ΧΕΣΤΙΚΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΟ ΚΑΙ ΥΠΟΚΗΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΠΑΝ ΝΑ ΛΕΓΕΣΕ ΗΡΑΚΛΗΣ Η ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ Η ΟΦΗ ΚΛΠ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ,ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΚΛΠ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΗ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΜΑΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΗ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣΜΟΥ.
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

pate

Δημοσίευση Ιούνιος 5th, 2010, 9:11 am

Α.Σ. ΟΦΗ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" (20:00) CONNEX
ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παππάς (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΙ: Μπάλτας (Αχαϊας), Τουμπακάρης (Αθηνών)
4ος: Ιωαννίδης (Αργολίδας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Τσαχειλίδης (Πειραιά)

ΠΙΕΡΙΚΟΣ: ΜΕ 19 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ.

Με αρκετά προβλήματα θα ταξιδέψει ο Πιερικός στο Ηράκλειο της Κρήτης για τον κυριακάτικο αγώνα με τον ΟΦΗ. Οι Κατερινιώτες θα στερηθούν των υπηρεσιών ουκ ολίγων βασικών ποδοσφαιριστών, και δεν αποκλείεται να πάρουν χρόνο συμμετοχής και κάποιοι νεαροί ποδοσφαιριστές. Ο Σούλης Παπαδόπουλος, στο προτελευταίο, πιθανότατα, παιχνίδι του στον πάγκο των "μελανολεύκων", (καθώς θεωρείται δεδομένη η ολοκλήρωση της θητείας του στον πάγκο της ομάδας καθώς και η συμφωνία του Πιερικού με τον Γιώργου Χαντζάρα, όπως σας ενημέρωσε πρώτο το katerinisport), δε θα έχει στη διάθεσή του τους τιμωρημένους Τασίδη, Χατζηζήση, Παντελιάδη και Ολγκίν, τον πρόσφατα εγχειρισμένο Γιαζιτζόγλου, τους Λαζαρίδη και Πέντα που έχουν προβλήματα στους κοιλιακούς, καθώς και τον ανέτοιμο νεαρό κίπερ Τσιντώτα. Αν συμπεριληφθεί στους απόντες και ο τρίτος τερματοφύλακας Κουδουνάς, απομένουν 19 ετοιμοπόλεμοι ποδοσφαιριστές που θα μεταβούν αύριο το μεσημέρι στην Κρήτη. Αυτοί είναι οι: Γουμάγιας, Καρακούτσης, Νίκου, Κωνσταντινίδης, Πλάτανος, Μίγκος, Κωτσιόπουλος, Παστός, Εξουζίδης, Κοντέων, Μακρής, Μαρτίνεζ, Τόσκας, Κόιτς, Ρέγιες, Φρέντερικς, Γκουγκουλιάς, Θάνος και Τσιτλακίδης. Η προετοιμασία του Πιερικού θα ολοκληρωθεί σημερα Σαββατο (9.30 π.μ.) χαλάρωμα, μετά από το οποίο η αποστολή θα μεταβεί στο αεροδρόμιο "Μακεδονία" της Θεσσαλονίκης για να πάρει το αεροπλάνο για το Ηράκλειο.

πηγη:katerinisportblogs
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

akis-mono pierikos

Δημοσ.: 61

Εγγραφη: Οκτώβριος 9th, 2009, 8:30 pm

Δημοσίευση Ιούνιος 5th, 2010, 11:57 am

pate έγραψε:
george έγραψε:Πλάκα θα έχει να βγούμε τέταρτοι στα play off και να ανέβουμε στην Α΄. Πάντως χλωμό το βλέπω γιατί οι αντιδράσεις από Σαλονίκη αυξάνονται. Εδώ και ο δικός μας ο Κουκοδήμος κάνει παρέμβαση στα ραδιόφωνα της θεσσαλονίκης υπέρ του ηρακλή.

Και οι διαιτητές:
ΟΦΗ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΦΙΛΕ georgo ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΜΕΡΧΗΣ ΣΤΟ ΚΟΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΜΗΛΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΦΙΛΕ george Η ΟΥΕΦΑ ΚΑΙ Η ΦΙΦΑ ΧΕΣΤΙΚΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΟ ΚΑΙ ΥΠΟΚΗΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΠΑΝ ΝΑ ΛΕΓΕΣΕ ΗΡΑΚΛΗΣ Η ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ Η ΟΦΗ ΚΛΠ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ,ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΚΛΠ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΗ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΜΑΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΗ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣΜΟΥ.

ευτυχως που υπαρχει και η φιφα..αλλιως θα γινοταν παλι πραματα και θαματα.....και ρωταω εγω οταν οι κανονες εφαρμοστηκαν σε εμας κανεις δεν ειπε τιποτα εκτος φυσικα απο τους οπαδους της ομαδας μας...οταν ειχαμε το -3 το 2007-8....τοτε εφαρμοατηκαν οι κανονες...γιατι να μην εφαρμοστουν και με το ηρακλη...εφοσον υπαρχει ενας κανονας απο την φιφα..σε ολες τις χωρες της ευρωπης..και το ηξεραν αυτο οι του ηρακλη...και ειναι αντιθετοι σε αυτον..γιατι να μην τιμωρηθουν......ακουω ολες αυτες τις μερες για κοσμο ιστορια..κλπ...και τι δεν χουν πει...επειδη εχει κοσμο ο ηρακλης δηλαδη αποκλειεται απο τους κανονες?επειδη εχει ιστορια μπορουν να του την χαρησουνε??δηλαδη αμα ηταν ο πιερικος στην θεση του ηρακλη θα το εριχαν επειδη ηταν ο πιερικος και τωρα επειδη ειναι ο ηρακλης θα τον σωσουν,..??ελεος....σεβομαι τις ιστορικες ομαδες...αλλα πρωτες οι ιστορικες ομαδες θα πρεπει να σεβονται τους κανονες και να μην κανουν τους κινεζους....η φιφα σε οικομικους τομεις ειναι αυστηρη..αν γινει δεκτη η εφεση του ηρακλη θα γινει και του οφη...αν οχι αντιστοιχα...διοτι ειναι παρομοιες οι υποθεσεις...κατα την γνωμη μου βαση κανονων ο πιερικος εχει τις περισσοτερες πιθανοτητες για να ανεβει καθως τηρει τις προυποθεσεις...
αν και ειμαι σιγουρος οτι ολο και κατι αλλο θα βρουν για να μην μας ανεβασουν..
<<

pate

Δημοσίευση Ιούνιος 6th, 2010, 8:56 pm

1-1 ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΛΑ
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

george

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 425

Εγγραφη: Αύγουστος 21st, 2009, 11:41 am

Δημοσίευση Ιούνιος 7th, 2010, 7:16 am

Σε ένα ακόμα παιχνίδι παίξαμε το ίδιο. Κλειστή άμυνα που δεν πρέπει να αλλάξει με τίποτε και από κει και πέρα το χάος. Όταν το κέντρο δεν μπορεί να κρατήσει στοιχειωδώς τη μπάλα τότε δεν μπορείς να περιμένεις πολλά στην επίθεση. Ο Σούλης για μια ακόμα φορά ο ίδιος στις αλλαγές. Ξεκινά μετά το 80ο λεπτό. Ενώ θα έπρεπε μετά το 2-1 να κάνει και τις τρεις.

Οι δηλώσεις των προπονητών μετά τον αγώνα:
Ευχαριστημένος από τη νίκη και από την απόδοση της ομάδας του εμφανίστηκε στην συνέντευξη τύπου ο Γιώργος Παράσχος ο οποίος για ακόμη μια φορά στάθηκε στις χαμένες ευκαιρίες που έχασε ο ΟΦΗ αλλά και στην κακή ανασταλτική λειτουργία.

«Συγχαρητήρια στα παιδιά που κέρδισαν και το άγχος αλλά και ένα διόλου εύκολο αντίπαλο. Είναι να απορεί κανείς με τις τόσες πολλές ευκαιρίες που χάσαμε σε ακόμα ένα παιχνίδι. Είχαμε κάποια προβλήματα στην άμυνα και δείξαμε ανευθυνότητα στις στημένες φάσεις. «

Όσο αφορά το παιχνίδι που ακολουθεί κόντρα στον Πανσερραικό ο τεχνικός του ΟΦΗ δήλωσε:

«Τώρα είναι στο χέρι μας η υπόθεση της ανόδου. Μεταφέραμε πλέον το άγχος στον Πανσερραικό. Δεν ξέρω πως μπορεί να σκέφτεται τώρα ο αντίπαλος.Σίγουρα η ψυχολογία θα είναι διαφορετική και θα πάμε στις Σέρρες για να κερδίσουμε»

Από την πλευρά του ο τεχνικός του Πιερικού Σούλης Παπαδόπουλος τόνισε:
«Συγχαρητήρια στον ΟΦΗ για τη νίκη του. Έχει πλέον ελπίδες να κόψει πρώτος το νήμα . Αν θέλετε την άποψη μου ο ΟΦΗ έχει την ικανότητα να κερδίσει μέσα στις Σέρρες. Ο ΟΦΗ στην αρχή είχε νευρικότητα, όμως κατάφερε να ισοφαρίσει πριν το ημίχρονο. Εμείς χάσαμε μια ευκαιρία με τον Ρέγες. Ήταν ένα καλό παιχνίδι. Πριν προλάβετε να με ρωτήσετε θέλω να σας πω πως ήρθα εδώ για να σας κοιτάξω στα μάτια. Είμαι υπερήφανος για εμένα και για την ομάδα μου. Αν ήταν άλλος στην θέση μου δεν θα ερχόταν. Ο Σούλης Παπαδόπουλος είναι καθαρός και έχει δείξει ποιος είναι. Ο λόγος που φεύγω από τον Πιερικό δεν έχει να κάνει με το δίπλωμα μου. Δεν είναι αυτός ο λόγος. Ο λόγος είναι καθαρά δικός μου και της διοίκησης. Είναι κοινή απόφαση. Εγώ εύχομαι να ανέβει ο ΟΦΗ. Στο δικό μας παιχνίδι στις Σέρρες μέχρι το 87΄ ήταν 1-0, ενώ έπρεπε να είναι 1-3. Τι να κάνω; Nα μπω στο γήπεδο και να κάνω τον βοηθό;»
ΜΟΝΟ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
<<

pate

Δημοσίευση Ιούνιος 7th, 2010, 12:07 pm

ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΠΑΔΟ-ΦΙΛΑΘΛΟ.ΑΛΛΑ ΤΗ ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΚΡΑΤΟΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ,ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΜΑΧΛΟΚΟΥΡΑΚΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΦΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΠΤΗΣΤΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ,ΟΥΣΤ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΦΤΥΣΗΜΟ.ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΙ ΑΞΕΣΤΟΙ.ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ

ΥΓ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΝΑ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ ΑΝΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΡΗΤΙΚΑΡΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

Stef-Pierikos

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 1087

Εγγραφη: Αύγουστος 17th, 2009, 4:12 pm

Τοποθεσια: Κατερίνη: Η Μελανόλευκη πόλη

Δημοσίευση Ιούνιος 7th, 2010, 12:31 pm

Tο αγωνιστικο ειναι πλεον το τελευταιο πραγμα που μας ενδιαφερει. Ολοι ευχομαστε να τελειωσει επιτελους αυτη η χρονια και να ξεκινησουμε τον σχεδιασμο για την επομενη, σε οποια κατηγορια και να παιζουμε.

Πραγματικα, ντροπη το πανο που αναρτηθηκε χθες κατα της ομαδας μας, χωρις λογο. Απορω...Η μονη διακιολογια που τους δινω ειναι η μεγαλη τους πικρα που θα ανεβει ο Πανσερραϊκος και οχι αυτοι...
ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΤΗ, μαγκιά δεν είναι να είσαι Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, 'Αρης. Μαγκιά είναι να είσαι ΠΙΕΡΙΚΟΣ !
Εικόνα
G.5
http://www.youtube.com/watch?v=T3F18jfKBa4&feature=related
<<

FREDERICKS -5-

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 66

Εγγραφη: Αύγουστος 18th, 2009, 1:54 pm

Δημοσίευση Ιούνιος 7th, 2010, 3:45 pm

Έχουν μεγάλη πίκρα οι Οφητζίδες,δεν ξέρουν που να δώσουν ευθύνες,καλύτερα να σχοληθούν με την ομάδα τους και με την δικιά τους διοίκηση...
Το μόνο που κατάφεραν ήταν να χαλάσουν τις καλές σχέσεις που διατηρούσαμε,ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕΣ...
ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ΩΣ ΤΟ ΚΟΚΚΑΛΟ!
Επόμενο

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2009-10

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης