ΜΕΤΑΓΡΑΦΟΛΟΓΙΑ 2010.

Συντονιστής: GATE 5

<<

Stef-Pierikos

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 1087

Εγγραφη: Αύγουστος 17th, 2009, 4:12 pm

Τοποθεσια: Κατερίνη: Η Μελανόλευκη πόλη

Δημοσίευση Ιούνιος 1st, 2010, 11:06 am

ΜΕΤΑΓΡΑΦΟΛΟΓΙΑ 2010.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ: ΣΤΟ ΣΤΟΧΑΣΤΡΟ Ο ΓΚΟΥΕΪ!
Μπορεί να απομένουν τρία παιχνίδια μέχρι να ολοκληρωθεί η σεζόν, όμως φαίνεται πως οι διοικούντες τον Πιερικό έχουν αρχίσει ήδη να βολιδοσκοπούν μεταγραφικούς στόχους εν όψει της νέας περιόδου. Σύμφωνα με πληροφορίες του katerinisport οι Κατερινιώτες έχουν βάλει στο "μάτι" τον Μαρκ Ερίκ Γκουεΐ, γνωστό στο φίλαθλο κοινό από την επιτυχημένη θητεία του στον Εθνικό Αστέρα. Ο Ιβοριανός, με γαλλικό διαβατήριο, σέντερ φορ αγωνίζεται στην ομάδα της Καισαριανής από τον Ιανουάριο του 2009, με την οποία έχει συμβόλαιο μέχρι το καλοκαίρι του 2011. Σύμφωνα με πληροφορίες όμως, στον Εθνικό Αστέρα επίκεινται σαρωτικές αλλαγές στο έμψυχο δυναμικό, γεγονός που δεν αποκλείεται να ανοίγει το δρόμο προς την έξοδο στον Αφρικανό άσο. Ανεξάρτητα πάντως από την έκβαση του θέματος Γκουεΐ, το σίγουρο είναι ότι αναμένεται ένα (ακόμη) πολύ πλούσιο σε μεταγραφικά σενάρια καλοκαίρι. Και μόλις μπήκαμε στον Ιούνιο...
ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΤΗ, μαγκιά δεν είναι να είσαι Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, 'Αρης. Μαγκιά είναι να είσαι ΠΙΕΡΙΚΟΣ !
Εικόνα
G.5
http://www.youtube.com/watch?v=T3F18jfKBa4&feature=related
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 319

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 1:28 am

Τοποθεσια: Βύρωνας, Αθήνα

Δημοσίευση Ιούνιος 1st, 2010, 2:43 pm

Re: ΜΕΤΑΓΡΑΦΟΛΟΓΙΑ 2010.

Stef-Pierikos έγραψε:ΠΙΕΡΙΚΟΣ: ΣΤΟ ΣΤΟΧΑΣΤΡΟ Ο ΓΚΟΥΕΪ!
Μπορεί να απομένουν τρία παιχνίδια μέχρι να ολοκληρωθεί η σεζόν, όμως φαίνεται πως οι διοικούντες τον Πιερικό έχουν αρχίσει ήδη να βολιδοσκοπούν μεταγραφικούς στόχους εν όψει της νέας περιόδου. Σύμφωνα με πληροφορίες του katerinisport οι Κατερινιώτες έχουν βάλει στο "μάτι" τον Μαρκ Ερίκ Γκουεΐ, γνωστό στο φίλαθλο κοινό από την επιτυχημένη θητεία του στον Εθνικό Αστέρα. Ο Ιβοριανός, με γαλλικό διαβατήριο, σέντερ φορ αγωνίζεται στην ομάδα της Καισαριανής από τον Ιανουάριο του 2009, με την οποία έχει συμβόλαιο μέχρι το καλοκαίρι του 2011. Σύμφωνα με πληροφορίες όμως, στον Εθνικό Αστέρα επίκεινται σαρωτικές αλλαγές στο έμψυχο δυναμικό, γεγονός που δεν αποκλείεται να ανοίγει το δρόμο προς την έξοδο στον Αφρικανό άσο. Ανεξάρτητα πάντως από την έκβαση του θέματος Γκουεΐ, το σίγουρο είναι ότι αναμένεται ένα (ακόμη) πολύ πλούσιο σε μεταγραφικά σενάρια καλοκαίρι. Και μόλις μπήκαμε στον Ιούνιο...

Προσωπικά, ο Μαρκ Ερίκ Γκουεΐ δεν κάνει για την ομάδα μας....χρειάζεται καθαρόαιμο φορ τύπου Γιώργου Κωστίκου!!! ;)
"ΖΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΟΥ SUPER LEAGUE ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!"
<<

SiDiS GATE -5-

Δημοσ.: 166

Εγγραφη: Αύγουστος 28th, 2009, 5:31 pm

Δημοσίευση Ιούνιος 1st, 2010, 3:37 pm

Tι λες ρε φιλε μια χαρα παιχτουρας ειναι θα βοηθησει αμα ερθει..
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 319

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 1:28 am

Τοποθεσια: Βύρωνας, Αθήνα

Δημοσίευση Ιούνιος 2nd, 2010, 12:56 pm

SiDiS GATE -5- έγραψε:Tι λες ρε φιλε μια χαρα παιχτουρας ειναι θα βοηθησει αμα ερθει..

ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΓΚΑΡΑ ΝΤΕΜΠΕΛΕ ΟΕΕΕΟΟΟΟΟΟΟΟ :lol:
"ΖΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΟΥ SUPER LEAGUE ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!"
<<

Κρόνιος

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 316

Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2009, 1:43 am

Τοποθεσια: Καβάλα

Δημοσίευση Ιούνιος 2nd, 2010, 4:06 pm

Ό,τι να ναι πάλι...
Ακόμα δεν τον είδαμε...
Ρε παιδιά, τι λέγαμε προχτές;
Αυτό είναι το θέμα μας;

Το θέμα ρε μάγκες είναι να συμφωνήσουμε στόχους...
<<

liontas

Δημοσ.: 50

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 21st, 2009, 2:30 pm

Δημοσίευση Ιούνιος 11th, 2010, 10:21 am

Μετά τον Καούνο (χρειάζονται συστάσεις; ), ο Παναιτωλικός χτυπάει και τον Τάσιτς (εκείνο το 10αρι-στρατηγό ή επιτελικό χαφ αν προτιμάτε) (εκείνον που είναι, "μόνος μου και όλοι εσείς μαζί").
Δηλαδή ο Παναιτωλικός χτυπάει τον ΚΑΛΥΤΕΡΟ στράικερ και το ΚΑΛΥΤΕΡΟ οργανωτή χαφ, που είδα να παίζουν στην Β' Εθνική.

Όχι πείτε μου:
1. Εγώ τώρα τι πρέπει να κάνω; Να γίνω Παναιτωλικός; (Μπρρρρρρ)
2. Εμείς; Κάνουμε κάτι; Όλα καλά, σπίτι όλοι καλά; Μπράβο, πάντα καλά. Υγεία, παν' απ' όλα υγεία!
<<

george

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 425

Εγγραφη: Αύγουστος 21st, 2009, 11:41 am

Δημοσίευση Ιούνιος 11th, 2010, 11:18 am

εμείς θέλουμε τα δικά μας παιδιά κι ας πέσουμε κατηγορία. Κι όταν λακίσουν τα δικά μας παιδιά θα ψαχνόμαστε σε καμιά ερασιτεχνική κατηγορία.
Ο Παναιτωλικός έχει όλα τα εφόδια για να πρωταγωνιστήσει στη Β΄του χρόνου. Αν μάλιστα πάρει τέτοιους παίκτες νομίζω θα κάνει περίπατο.
Στη δική μας ομάδα η άμυνα δεν πρέπει να πειραχτεί.
Εμείς τώρα χρειαζόμαστε παίκτες κέντρου και επίθεσης. Αν εκεί κάνουμε καλές επιλογές τότε θα είμαστε στο γκρουπ των πρωτοπόρων. Πάντως με ΠΑΣ, ΟΦΗ, Παναιτωλικό, Δράμα που ο πρόεδρός της μιλάει για μεγάλη ενίσχυση, Εθνικός μια και ο Πηρούνιας πάει για πρόεδρος της Λίγκας Β΄-Γ΄με ότι αυτό συνεπάγεται, θα γίνει σφαγή για την άνοδο.
ΜΟΝΟ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
<<

leykos

Δημοσ.: 78

Εγγραφη: Αύγουστος 19th, 2009, 10:48 pm

Δημοσίευση Ιούνιος 11th, 2010, 11:48 am

Πολύ αισιόδοξος είσαι φίλε liontas. Αυτά που γράφεις εσύ τώρα για Παναιτωλικό και για εμάς τα ίδια ακριβός έγραφαν οι φίλαθλοι τις Κερκύρας πέρυσι για την ομάδα τους και για τον πιερικό όταν κλίναμε κατσαβάκη και παίχτες το καλοκαίρι. Τελικά αυτοί πήραν την κατηγορία άνετα και εμείς με το ζόρι στα μπαράζ. Ας περιμένουμε να δούμε τη κινήσεις θα γίνουν και τη θα δείξουμε στο γήπεδο και έπειτα κρίνουμε.
<<

george

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 425

Εγγραφη: Αύγουστος 21st, 2009, 11:41 am

Δημοσίευση Ιούνιος 11th, 2010, 12:13 pm

Σωστά τα λες leyke όμως η Κέρκυρα είχε Καλογιάννη που έκανε μόνος όσο μια ενδεκάδα αντιπάλων. Κακά τα ψέματα όποιος γίνεται πρόεδρος στην ΕΠΑΕ τα τελευταία χρόνια η ομάδα του ανεβαίνει γι΄αυτό βάζω και τον Εθνικό για άνοδο μια και ο Πηρούνιας πάει για πρόεδρος
ΜΟΝΟ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
<<

pate

Δημοσ.: 1263

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Ιούνιος 11th, 2010, 12:24 pm

leykos έγραψε:Πολύ αισιόδοξος είσαι φίλε liontas. Αυτά που γράφεις εσύ τώρα για Παναιτωλικό και για εμάς τα ίδια ακριβός έγραφαν οι φίλαθλοι τις Κερκύρας πέρυσι για την ομάδα τους και για τον πιερικό όταν κλίναμε κατσαβάκη και παίχτες το καλοκαίρι. Τελικά αυτοί πήραν την κατηγορία άνετα και εμείς με το ζόρι στα μπαράζ. Ας περιμένουμε να δούμε τη κινήσεις θα γίνουν και τη θα δείξουμε στο γήπεδο και έπειτα κρίνουμε.

ΦΙΛΕ leykos ΦΕΤΟΣ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ Η ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΗ ΣΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΛΠ.ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ.ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΘΕΟΥΣ ΚΑΙ ΗΜΙΘΕΟΥΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ(ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΑΤΣΑΒΑΚΗ).ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ,ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ.ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΤΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ,ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ.ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΠΑΙΚΤΕΣ ΘΑ ΦΕΡΕΙ Ο ΧΑΤΖΑΡΑΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΑΝ ΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΥΠΟΥ ΛΑΝΑΡΗ(ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ)ΕΓΩ ΘΑ ΜΗΛΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΛΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕ ΤΖΑΜΠΑ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ.ΦΕΤΟΣ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΔΕΝ ΜΕ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΤΟΜΑΤΑ(ΤΥΠΟΥ ΚΟΤΤΑΡΑ).ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΣΥΝΟΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΗ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΙΡΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΣΩΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ,ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ.
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
Επόμενο

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2009-10

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες