ΡΗΞΗ ΧΙΑΣΤΩΝ Ο ΓΙΑΖΙΤΖΟΓΛΟΥ

Συντονιστής: GATE 5

<<

pate

Δημοσ.: 1263

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 10:57 am

ΡΗΞΗ ΧΙΑΣΤΩΝ Ο ΓΙΑΖΙΤΖΟΓΛΟΥ

Δυσάρεστα είναι τα νεα για τον Παναγιώτη Γιαζιτζόγλου που τραυματίστηκε στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου από μαρκάρισμα του Λεοζίνιο και διακομίστηκε στο νοσοκομείο. Σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις ο Κατερινιώτης παίκτης υπέστη ρήξη χιαστών στο αριστερό πόδι. Η κατάσταση του αριστερού μπακ του Πιερικού αναμένεται να ξεκαθαρίσει αύριο μετά τη μαγνητική στην οποία θα υποβληθεί. Σε περίπτωση πάντως που επιβεβαιωθούν οι φόβοι για χιαστούς, ο Γιαζιτζόγλου, στην καλύτερη περίπτωση θα βρίσκεται στη διάθεση της ομάδας στο ξεκίνημα της νέας χρονιάς.
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

vasilis

Δημοσ.: 83

Εγγραφη: Αύγουστος 20th, 2009, 8:57 am

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 2:30 pm

Re: ΡΗΞΗ ΧΙΑΣΤΩΝ Ο ΓΙΑΖΙΤΖΟΓΛΟΥ

του ευχομαστε περαστικα και το συντομοτερο σιδερενιος κονταμας.
<<

george

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 425

Εγγραφη: Αύγουστος 21st, 2009, 11:41 am

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 7:41 pm

Ντροπή σου Λεοζίνιο για το δολοφονικό χτύπημα σε ένα συναδέλφό σου.
Γιατζιτζόγλου περαστικά και γρήγορα να είσαι κοντά μας.
ΜΟΝΟ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
<<

pate

Δημοσ.: 1263

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Ιούνιος 2nd, 2010, 10:10 am

Στο χειρουργείο μπαίνει αύριο το πρωί ο Παναγιώτης Γιαζιτζόγλου ο οποίος υπέστη ρήξη πρόσθιου χιαστού συνδέσμου στη φάση του 42ου λεπτού στον αγώνα της Κυριακής με τον Πανσερραϊκό. Τον ποδοσφαιριστή του Πιερικού θα εγχειρίσει στο γόνατο ο γιατρός της ομάδας Μανώλης Παπακώστας στις 11 το πρωί στο Διαβαλκανικό Κέντρο της Θεσσαλονίκης.

πηγη:katerinisportblogs
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 319

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 1:28 am

Τοποθεσια: Βύρωνας, Αθήνα

Δημοσίευση Ιούνιος 2nd, 2010, 12:15 pm

Παναγιώτη Γιαζιτζόγλου εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου, περαστικά και να γίνεις το γρηγορότερο καλά και προπαντώς να επιστρέψεις στην ομάδα της ΚΑΡΔΙΑΣ μου ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ!!! Για τον ΠΙΕΡΙΚΟ μας ΓΑΜΩ!!! ;) ;) ;)
"ΖΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΟΥ SUPER LEAGUE ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!"
<<

Stef-Pierikos

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 1087

Εγγραφη: Αύγουστος 17th, 2009, 4:12 pm

Τοποθεσια: Κατερίνη: Η Μελανόλευκη πόλη

Δημοσίευση Ιούνιος 2nd, 2010, 7:09 pm

ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ Ο ΓΙΑΖΙΤΖΟΓΛΟΥ

Μέχρι αύριο θα παραμείνει στο Ιατρικό Διαβαλκανικό Κέντρο της Θεσσαλονίκης ο ποδοσφαιριστής Παναγιώτης Γιαζιτζόγλου ύστερα από την εγχείρηση στην οποία υποβλήθηκε στο γόνατο. Σύμφωνα με το γιατρό της ομάδας Μανώλη Παπακώστα ο οποίος τον χειρούργησε, ο ποδοσφαιριστής υπέστη ρήξη προσθίου χιαστού, αλλά και ρήξη έσω και έξω μηνίσκου. “ Προχωρήσαμε σε πλαστική προσθίου χιαστού, συρραφή έσω μηνίσκου και μερική έξω μηνισκεκτομή”, δήλωσε αμέσως μετά την ολοκλήρωση της επέμβασης ο κ. Παπακώστας.

Ο ποδοσφαιριστής αναμένεται να λάβει εξιτήριο αύριο ενώ θα ξεκινήσει άμεσα το πρόγραμμα αποκατάστασής του. Στις αγωνιστικές του υποχρεώσεις αναμένεται να επιστρέψει σε περίπου 6 μήνες.
ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΤΗ, μαγκιά δεν είναι να είσαι Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, 'Αρης. Μαγκιά είναι να είσαι ΠΙΕΡΙΚΟΣ !
Εικόνα
G.5
http://www.youtube.com/watch?v=T3F18jfKBa4&feature=related
<<

Stef-Pierikos

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 1087

Εγγραφη: Αύγουστος 17th, 2009, 4:12 pm

Τοποθεσια: Κατερίνη: Η Μελανόλευκη πόλη

Δημοσίευση Ιούνιος 28th, 2010, 12:59 pm

www.sfipierikou.blogspot.com
Παναγιώτης Γιαζιτζόγλου: Είμαι καλά
Πολύ καλή η εξέλιξη της μετεγχειρητικής κατάστασης του Γιώτη Γιαζιτζόγλου. Ο Κατερινιώτης ποδοσφαιριστής ανάρρωσε πλήρως και ξεκίνησε την αποθεραπεία του, ώστε όπως είπε και ο ίδιος στον Μπάμπη Πεϊδη, να επιστρέψει δυνατότερος από πριν ώστε να μπορέσει να βοηθήσει την αγαπημένη του ομάδα. Κολυμπάει καθημερινά και τηρεί ευλαβικά το πρόγραμμα που του έδωσε ο γιατρός της ομάδας Μανώλης Παπακώστας, ώστε η επιστροφή του να συνδυαστεί με την προϋπόθεση της πλήρης αποκατάστασης και την αποφυγή υποτροπής στο μέλλον. << Πάνω από όλα υγεία…Είμαι πολύ καλά, και νοιώθω έτοιμος να ξεκινήσω το τρέξιμο. Δε σου κρύβω ότι αν δε με κρατούσε ο γιατρός που με παρακολουθεί, ήδη θα άρχιζα το τρέξιμο αλλά κάνω ακριβώς ότι λέει το πρόγραμμά μου, γιατί δεν υπάρχει λόγος να βιαστούμε. Αισθάνομαι πολύ καλά, κολυμπάω πολύ και συγχρόνως δουλεύω το πόδι μου στη θάλασσα και κινούμαι έτσι ώστε όταν επιστρέψω να είμαι πολύ καλύτερα από πρίν. Θέλω όσο τίποτα να γυρίσω δυνατός, να βοηθήσω την ομάδα και υπόσχομαι τον κόσμο ότι θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για να το καταφέρω. Θα πω και πάλι πάνω από όλα η υγεία, μιας και κατάλαβα καλά με τον τραυματισμό μου, ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερο αγαθό από αυτό για τον άνθρωπο.>>
ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΤΗ, μαγκιά δεν είναι να είσαι Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, 'Αρης. Μαγκιά είναι να είσαι ΠΙΕΡΙΚΟΣ !
Εικόνα
G.5
http://www.youtube.com/watch?v=T3F18jfKBa4&feature=related

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2009-10

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης