ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΠΟΓΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΔΡΟΜΟ.....

Συντονιστής: GATE 5

<<

ΦΡΑΤΕ

Δημοσ.: 737

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 22nd, 2009, 8:57 pm

Δημοσίευση Μάιος 30th, 2010, 11:52 pm

Re: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΠΟΓΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΔΡΟΜΟ.....

Τριετής προγραμματισμός.
Νομίζω ότι το είπα και είναι μονόδρομος για την ομάδα μας.

Τα πάντα εξαρτώνται από την επιλογή του προπονητή.
Πρέπει να είναι μια νέα κατάσταση, χωρίς καμιά σχέση με το παρελθόν.
Από σήμερα Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 11:40, δεν υπάρχω πλέον στο παρόν forum.
Έχετε γεια βρυσούλες, λόγγοι βουνά ραχούλες...
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 319

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 1:28 am

Τοποθεσια: Βύρωνας, Αθήνα

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 8:23 am

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΣΤΟΧΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΑΣ ΚΡΟΝΙΟΥ! ;)
"ΖΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΟΥ SUPER LEAGUE ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!"
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 319

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 1:28 am

Τοποθεσια: Βύρωνας, Αθήνα

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 8:34 am

ΦΡΑΤΕ έγραψε:Τριετής προγραμματισμός.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΦΡΑΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΣΑΝ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ.....ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ ΟΠΩΣ ΜΕ ΜΑΚΗ ΚΑΤΣΑΒΑΚΗ....ΚΛΠ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΠΟΤΕ....ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΧΡΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΙΕΡΙΑΣ! ΒΛΕΠΕ ΑΡΣΕΝ ΒΕΝΓΚΕΡ, ΑΛΕΞ ΦΕΡΓΚΙΟΥΣΟΝ, ΚΛΠ!
Ο ΣΟΥΛΗΣ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑΣ!!! ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ... ΟΛΟ ΚΑΙ ΨΗΛΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ.... ΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ! ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΑΒΑΚΗ ΦΤΑΙΕΙ.... ΜΑΣ ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΕ.... ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ!!!
"ΖΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΟΥ SUPER LEAGUE ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!"
<<

pate

Δημοσ.: 1263

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 9:16 am

zisathan έγραψε:
ΦΡΑΤΕ έγραψε:Τριετής προγραμματισμός.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΦΡΑΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΣΑΝ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ.....ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ ΟΠΩΣ ΜΕ ΜΑΚΗ ΚΑΤΣΑΒΑΚΗ....ΚΛΠ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΠΟΤΕ....ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΧΡΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΙΕΡΙΑΣ! ΒΛΕΠΕ ΑΡΣΕΝ ΒΕΝΓΚΕΡ, ΑΛΕΞ ΦΕΡΓΚΙΟΥΣΟΝ, ΚΛΠ!
Ο ΣΟΥΛΗΣ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑΣ!!! ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ... ΟΛΟ ΚΑΙ ΨΗΛΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ.... ΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ! ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΑΒΑΚΗ ΦΤΑΙΕΙ.... ΜΑΣ ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΕ.... ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ zisathan ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΣΑΝ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΗΣΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΠΕΡΙΣΙΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ.
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

pierikos1

Δημοσ.: 74

Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2009, 7:47 pm

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 11:40 am

προσεξτε μην καουμε απο την πολυ την σκεψη κ μην μαλλιασει η γλωσσα μας απο το πολυ μπλα-μπλα.....μια δημοσια συζητηση εγινε την παρασκευη πριν τον αγωνα με τον ΟΦΗ και αντι να ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ ΟΛΟΙ Κ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ Ο ΑΠΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΠΕΛΩΘΗΚΕ ΟΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΟΤΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΥΡΗΞΕΙΣ ΤΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ ,ΤΩΝ ΔΗΜΑΡΧΩΝ Κ ΤΩΝ ΝΟΜΑΡΧΩΝ......ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΘΕΛΕΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΣΠΡΑΤΕΤΕ.....Μην μου λετε λοιπον για μπλα-μπλα για περισυλλογη,σκεψη,προγραμματισμο,κουβεντα κτλ γιατι θα απαντησω ΒΑΡΕΘΗΚΑ..............
ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ:
ΤΑ ΜΠΟΓΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ......
<<

ΦΡΑΤΕ

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 2:00 pm

Δηλαδή αν είναι ο Σούλης η συνέχεια του Πιερικού μας, τότε τον Ζαλίκα, που είναι και δικός μας πότε θα τον καλέσουμε ν' αναλάβει τον Πιερικό, όταν συνταξιοδοτηθεί;
Άντε ας μην είναι ο Ζαλίκας, δεν πρέπει ν' αναζητήσουμε κάτι καινούργιο, μια νέα αρχή;
Αφού το ρόστερ φαίνεται ν' αλλάζει ριζικά, γιατί να μην υπάρξει αλλαγή προπονητή τώρα;
Κάποιος του 100% της αποδοχής ή μήπως ο Σούλης απολαμβάνει το 100% της εμπιστσύνης της Πιερικής οικογένειας και δεν το ξέρω;
Ας αποφασιοστεί κάτι τέτοιο δηλαδή Σούλης και το ΒΟΥΛΩΝΩ.
ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.
Από σήμερα Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 11:40, δεν υπάρχω πλέον στο παρόν forum.
<<

Stef-Pierikos

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 1087

Εγγραφη: Αύγουστος 17th, 2009, 4:12 pm

Τοποθεσια: Κατερίνη: Η Μελανόλευκη πόλη

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 2:04 pm

ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ !!!
ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ...!!!
ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΤΗ, μαγκιά δεν είναι να είσαι Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, 'Αρης. Μαγκιά είναι να είσαι ΠΙΕΡΙΚΟΣ !
Εικόνα
G.5
http://www.youtube.com/watch?v=T3F18jfKBa4&feature=related
<<

vasilis

Δημοσ.: 83

Εγγραφη: Αύγουστος 20th, 2009, 8:57 am

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 2:22 pm

[ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ] ολοι τα λετε καλα!! η αληθεια ειναι καπου στην μεση. πριν μπουμε στα play of ειχα γραψει εδω...,..[πες οτι μπεικαμε!εχουμε ομαδα να κανει διπλο? εγω λεω οχι] τωρα που φτασαμε εδω τρωμε τις σαρκες μας? ας μην υπερβαλουμε! για να ανεβης κατηγορια πρεπει να κερδιζεις...για να κερδιζεις πρεπει να βαζεις γκολ....για να βαζεις γκολ πρεπει να μπορεις να αλαζεις δυο μπαλιες στο κεντρο και να βγαζεις την καθετη μπαλια η την σεντρα...και οταν βγαινεις στην κοντρα να τρεχουνε οι σαιτες πριν οργανωθη ο αντιπαλος. οχι να περνει την μπαλα ο θανος στην αντιπαλη περιοχη και ο κοντινοτερος συμπαιχτης να ειναι κατω απο το κεντρο.....η αμυνα ειναι σχετικα καλη! ομως χωρις εναλακτικες μεσα στον αγωνα για να μπορεσει η ομαδα να ανεβει οταν χρειαζεται [δες ποσα ofside μας βγαλανε χθες] πολλα μπορω να πω. καλος ο σουλης δεν λεω!!αλλα για να μας σωση,οχι να μας ανεβασει. και ας μου απαντησει ο σουλις! τον φρεντερικ τι τον εβαλε? να γυρισουμε το ματσ? γιατι δεν εδωσε λιγα λεπτα στα πιτσιρικια? ε? μην φαμε και αλλο? μονο με κορμο απο δικαμας παιδια μπορουμε να κανουμε την υπερβαση!!οχι πεταμενα λευτα.
<<

ΦΡΑΤΕ

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 2:25 pm

Να βγάλει τη χρονιά ο Σούλης και μετά να κάνουμε τον τριετή σχεδιασμό της ομάδας μας;
Έτσι κι αλλιώς υπάρχουν πολλοί γυρολόγοι ποδοσφαιριστές στη Β' εθνική που δεν έχουν έρθει ακόμη στον Πιερικό, για να φάνε ένα κομμάτι ψωμί και μετά μια νύχτα να φύγουν, όπως φεύγουν οι τωρινοί.
Άστα να πάνε δηλαδή.
Φαύλος κύκλος.
<<

vasilis

Δημοσ.: 83

Εγγραφη: Αύγουστος 20th, 2009, 8:57 am

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 2:28 pm

ΦΡΑΤΕ έγραψε:Δηλαδή αν είναι ο Σούλης η συνέχεια του Πιερικού μας, τότε τον Ζαλίκα, που είναι και δικός μας πότε θα τον καλέσουμε ν' αναλάβει τον Πιερικό, όταν συνταξιοδοτηθεί;
Άντε ας μην είναι ο Ζαλίκας, δεν πρέπει ν' αναζητήσουμε κάτι καινούργιο, μια νέα αρχή;
Αφού το ρόστερ φαίνεται ν' αλλάζει ριζικά, γιατί να μην υπάρξει αλλαγή προπονητή τώρα;
Κάποιος του 100% της αποδοχής ή μήπως ο Σούλης απολαμβάνει το 100% της εμπιστσύνης της Πιερικής οικογένειας και δεν το ξέρω;
Ας αποφασιοστεί κάτι τέτοιο δηλαδή Σούλης και το ΒΟΥΛΩΝΩ.
ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.

πολυ σωστα! δικαμας παιδια,και κανα δυο παικταραδες ,ασ ειναι και 35 για να δεσει η ομαδα.γιατι και να ανεβης με μισθοφορους την αλλη χρονια παλι εισαι κατω. ποιος θα βαλει εκατομυρια για να κανει μεταγραφες? εκτος αν υπαρχουνε και δεν το ξερουμε! με πορδες δεν βαφονται αυγα.
ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2009-10

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες