ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ - Πανσερραϊκος

Συντονιστής: GATE 5

<<

dias

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 167

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 28th, 2009, 12:39 am

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 12:08 am

Re: ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ - Πανσερραϊκος

ΤΕΛΙΚΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΣΤΕ ΠΟΛΥ "ΛΙΓΟΙ" ΣΕ ΟΛΑ. ΣΤΟ ΤΕΡΕΝ ,ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ,ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΔΑ, ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΛΕΙ ΟΦ ΜΑΣ ΕΥΝΟΗΣΑΝ?
ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΕΝΑΜΕ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙΣ?? ΑΣ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ , ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΨΥΧΡΕΜΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ..
<<

DIO

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 144

Εγγραφη: Αύγουστος 18th, 2009, 12:15 pm

Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 12:16 am

Καλώς ή κακώς η συμμετοχή μας στα play off είχε μόνο ένα όφελος.Να ζήσουμε έστω για ένα-δύο ματς την ελπίδα ότι μπορούμε να πάμε ψηλότερα.Δεν ήμασταν φαβορύ και το ξέραμε.Είναι ευκαιρία αφού περάσει λίγος καιρός και ηρεμίσουμε όλοι να μπουν τα πράγματα σε μια σωστή-ρεαλιστική βάση.Νομίζω η ειλικρίνεια είναι αυτή που θα φέρει τον κόσμο πίσω.Η επιστροφή του κόσμου θα είναι και η απόδειξη ότι λειτουργεί προς την σωστή κατεύθυνση ο όποιος προγραμματισμός αποφασισθει ακόμα και αν δεν προβλέπει απευθείας άνοδο.Για την ώρα το μόνο που έχω να πω εγώ είναι να στείλω ένα μήνυμα προς τους παίκτες.Όσοι αγωνιστείτε στα επόμενα ματς μην διασύρετε την ομάδα μας.ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ.
PIERIKOS CLUB ΜΕΛΑΝΟΛΕΥΚΟΙ....ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΟΛΩΝ ... ΠΙΕΡΙΚΟΣ
<<

than

Δημοσ.: 469

Εγγραφη: Αύγουστος 18th, 2009, 9:36 pm

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 12:19 am

Τραγική η εμφάνιση, με το βαρύ σκορ γλίτωσαν την κριτική και οι διαιτητές. Τι να πεις όταν είναι τέτοιο το σκορ. Μαρς αποβολή και πεντακάθαρο γκολ τα έπνιξε. Ο Πανσεραϊκός ήθελε περισσότερο τον αγώνα και βρήκε τον τρόπο να τον πάρει. Εμείς από δω και πέρα πρέπει δουλέψουμε για την επόμενη χρονιά, και για μένα ο κόουτς πρέπει να μείνει. Ας τον αφήσουμε να δουλέψει κάνοτας αυτός την ομάδα και δίνοντάς του το μπάτζετ που δώσαμε στον Κατσαβάκη. Η ομάδα φέτος ήταν αποκλειστικά του προκατόχου του. Εξάλλου οι παίκτες που έφερε τον Γενάρη που δεν βρίσκεται στην αγορά και το καλύτερο ήταν πετυχημένες.
<<

pate

Δημοσ.: 1263

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 12:21 am

dias έγραψε:ΤΕΛΙΚΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΣΤΕ ΠΟΛΥ "ΛΙΓΟΙ" ΣΕ ΟΛΑ. ΣΤΟ ΤΕΡΕΝ ,ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ,ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΔΑ, ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.
ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΕΝΑΜΕ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙΣ?? ΑΣ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ , ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΨΥΧΡΕΜΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ..

ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ DIAS ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΩΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΑΠΟΔΙΔΩ ΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΟΣ ΤΟ ΚΑΙΣΑΡΙ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΟΥΤΕ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ.
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

DIO

Άβαταρ μέλους

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 12:23 am

Αν δεν κάνω λάθος τον Ιανουάριο ο Σούλης έφερε μόνο τον Πλάτανο.Τον Γουμάγια δεν τον έφερε αυτός,νομίζω το ίδιο ισχύει και για τον Ρέγιες.
<<

Κρόνιος

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 316

Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2009, 1:43 am

Τοποθεσια: Καβάλα

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 12:26 am

Αδερφέ DIO δεν κάνεις λάθος σ' αυτά.
Το λάθος σου ήταν που απουσίασες το μεσημέρι. :lol:
<<

DIO

Άβαταρ μέλους

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 12:37 am

Χαμένος αισθάνομαι που δεν μπορούσα να είμαι εκεί :(
Θα επανορθώσω με τον τρόπο μου ;)

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ
καληνύχτα και ας ηρεμίσουμε για απόψε.
<<

dias

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 167

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 28th, 2009, 12:39 am

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 12:44 am

pate έγραψε:
dias έγραψε:ΤΕΛΙΚΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΣΤΕ ΠΟΛΥ "ΛΙΓΟΙ" ΣΕ ΟΛΑ. ΣΤΟ ΤΕΡΕΝ ,ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ,ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΔΑ, ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ DIAS ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΩΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΑΠΟΔΙΔΩ ΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΟΣ ΤΟ ΚΑΙΣΑΡΙ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΟΥΤΕ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ.

θα θελα να αιτιολογισω τα παραπανω αλλα καλυτερα λιγο αργοτερα...και θα δεις οτι θα συμφωνησεις μαζι μου.
<<

15august

Δημοσ.: 300

Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2009, 3:27 pm

Τοποθεσια: Κατερίνη

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 12:49 am

Σήμερα με φίλους, ρομαντικούς ΠΙΕΡΙΚΟΥΣ, καταναλώσαμε γύρω στις δέκα ώρες για τον Πιερικό,(συνέλευση ΣΦΙΠ, μπάσκετ, ποδόσφαιρο). Δεν θα μιλήσω για τα παιδιά μας που μείναμε μακριά τους για μια ακόμη Κυριακάτικη ημέρα, ούτε για τα έξοδα, ούτε για την σωματική και ψυχολογική φθορά. Θα μιλήσω για την αγάπη μας για τον Πιερικό και αυτή η αγάπη ήταν το μήνυμα που έστειλαν στο τελευταίο μισάωρο τα παιδιά ΤΟΥ ΣΟΠ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΕΛΑΝΟΛΕΥΚΩΝ: ''Πιερικέ σε αγαπώ, για σένα ζω και τραγουδώ''.
ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΩΡΑ ΣΤΑΘΗΚΑΝ ΑΨΟΓΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!

Έχουμε να πούμε πολλά. Γιατί έγιναν πολλά. Προτείνω για λίγο ηρεμία και αυτοσυγκράτηση.

1961-2011
50 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ!
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 319

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 1:28 am

Τοποθεσια: Βύρωνας, Αθήνα

Δημοσίευση Μάιος 31st, 2010, 8:13 am

ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΕΚΛΕΙΣΕ, ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ, ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΠΙΕΡΙΚΟ ΑΝΤΑΞΙΟ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΜΕ ΝΕΟ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ, ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΕΣ ΧΤΥΠΗΤΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΜΕ <<ΟΝΟΜΑΤΑ>> ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΟΔΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE! ΑΥΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ! :D :D :D
"ΖΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΟΥ SUPER LEAGUE ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!"
ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2009-10

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης