ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

<<

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Δημοσ.: 23

Εγγραφη: Ιανουάριος 14th, 2011, 1:57 pm

Δημοσίευση Μάιος 24th, 2012, 1:21 am

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ....

ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΜΑ ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ,ΕΞΑΛΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΛΟ Η ΚΑΚΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Η ΚΕΦΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....
ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΛΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕ ΒΕΒΑΙΩΤΗΤΑ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΙΟ ΠΙΚΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΦΥΡΙΞΕ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ....

ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΖΗΣΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΤΩΓΝΟΡΟ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ,ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ,ΕΞΑΛΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΑΣΕ.....

ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΑΠΟ 11 ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ 1 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΔΩΔΕΚΑ ,ΚΑΙ ΔΩΔΕΚΑ Η ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ 24 ΚΑΙ 3 ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 27 , ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 3 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΠΕΖΑΝ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ ΜΕ 20 ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 27 ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 7...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΗ ΕΝΟΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ....ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΥΘΗΝΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΗ ΦΕΡΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΑΘΗΚΑΝ ΑΝΤΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΦΑΝΕΛΑΣ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΑΞΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ,ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΕΛΕΞΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΓΙΑ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΡΘΗΚΕ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΑΡΘΗΚΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΝΩΜΟΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΑ 45 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΘΕΣΩ.....

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟΥ ΑΛΗΘΕΣ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΥ ΚΩΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΗ ΟΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ..

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ Η ΠΡΟΚΡΗΣΗ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΜΕ ΤΑ ΨΑΧΝΑ Η ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΧΑΘΗΚΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΜΟΝΟ 5 ΠΟΝΤΟΥΣ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ....

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΙΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΤΙΣΙΜΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΗΝΗ ΟΛΟΝ ΜΑΣ.....
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ,ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΗ ,ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ,ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΜΕ ΓΝΩΜΟΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΗΣ.......ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΛΑΚΕΨΩ Η ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΕΙΨΩ ΚΟΙΝΩΣ ,ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΑΓΚΗ ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΥΛΟΓΟΥ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ.......

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΕ ΟΡΑΜΑ , ΜΕ ΕΛΠΙΔΑ , ΜΕ ΝΕΑ ΠΡΟΣΩΠΑ , ΜΕ ΦΡΕΣΚΙΕΣ ΙΔΕΕΣ , ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ Σ ΑΥΤΟ...

ΑΥΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ....
Τελευταία επεξεργασία απο ΠΑΣΧΑΛΗΣ την Μάιος 24th, 2012, 8:25 am, επεξεργάστηκε 2 φορές συνολικά.
<<

ΦΡΑΤΕ

Δημοσ.: 737

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 22nd, 2009, 8:57 pm

Δημοσίευση Μάιος 24th, 2012, 2:00 am

ΠΑΣΧΑΛΗΣ έγραψε:ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΙΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΤΙΣΙΜΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ .....
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ,ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΗ ,ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ,ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΟ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΠΕΞΑΙ ΒΡΩΜΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΕΙΣΒΑΡΩΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΜΕ ΓΝΩΜΟΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟ .......ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΛΑΚΕΨΩ Η ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΕΙΨΩ ΚΟΙΝΩΣ ,ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΑΓΚΗ ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΥΛΟΓΟΥ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ.......

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΕ ΟΡΑΜΑ , ΜΕ ΕΛΠΙΔΑ , ΜΕ ΝΕΑ ΠΡΟΣΩΠΑ , ΜΕ ΦΡΕΣΚΙΕΣ ΙΔΕΕΣ , ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ Σ ΑΥΤΟ...
ΑΥΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ....

Αξιότιμε ΠΑΣΧΑΛΗ,
αν (λέω αν) ο Πρόεδρος της Π.Α.Ε. Πιερικός Κώστας Παπαδόπουλος δηλώσει ότι δεν είναι δυνατόν να συνεχιστεί η πορεία της Π.Α.Ε. λόγω των συσσωρευμένων οικονομικών προβλημάτων που προέκυψαν από τις συνεχόμενες αποτυχημένες προσπάθειες της ομάδας να εκπληρώσει τους στόχους της, τότε προ του αδιεξόδου και με νωπές τις πρόσφατες δυσμενείς εξελίξεις στις Π.Α.Ε. Διαγόρας και Εθνικός Αστέρας, όσο και των παλαιότερων Π.Α.Ε. Εθνικού-Μάνης, Ιωνικού, Αιγάλεω, Καστοριάς, Ηρακλή και Απόλλωνα Καλαμαριάς, θεωρείς ότι είσαι έτοιμος να αναλάβεις την τύχη του ΠΙΕΡΙΚΟΥ μας δηλώνοντας την συμμετοχή του στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα;
Δώσε μας σε παρακαλούμε αυτή την απάντηση με την προϋπόθεση βέβαια ότι αυτό το σενάριο είναι πραγματικό κι όχι φανταστικό.

Με τιμή
Γεώργιος Αρ. Λάλας
Από σήμερα Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 11:40, δεν υπάρχω πλέον στο παρόν forum.
Έχετε γεια βρυσούλες, λόγγοι βουνά ραχούλες...
<<

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Δημοσ.: 23

Εγγραφη: Ιανουάριος 14th, 2011, 1:57 pm

Δημοσίευση Μάιος 24th, 2012, 7:45 am

ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ,ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΕΡΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ.....

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΛΑΒΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΜΟΝΟ ΩΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΗ..

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΥΝΕΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ....

Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΔΥΣΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ Δ ΕΘΝΙΚΗΣ.....
<<

ΦΡΑΤΕ

Δημοσίευση Μάιος 24th, 2012, 9:53 am

ΠΑΣΧΑΛΗΣ: ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ, ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΕΡΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ.....
Γιώργος: Δεν αγωνιώ για τον Πιερικό μας, αλλά ενδιαφέρομαι γι αυτή την ομάδα, όπως ενδιαφερόμαστε όλοι εμείς που την αγαπάμε.

ΠΑΣΧΑΛΗΣ: ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΛΑΒΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΜΟΝΟ ΩΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΗ..
Γιώργος: Δέχομαι ότι το παραπάνω σενάριο είναι φανταστικό, αλλά δεν πιστεύω ότι είναι το χειρότερο (το σενάριο του φετινού Διαγόρα είναι χειρότερο)που θα μπορούσε να μας συμβεί!

ΠΑΣΧΑΛΗΣ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΥΝΕΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ....
Γιώργος: Καλώς που θα υπάρχει συνέχεια στην ομάδα μας, αλλά όταν αγαπάμε κάτι πάρα πολύ και έχουμε την ωριμότητα να το διαφυλάξουμε τότε δεν υπάρχει περίπτωση να το φέρουμε σε αδιέξοδο...

ΠΑΣΧΑΛΗΣ: Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΔΥΣΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ Δ ΕΘΝΙΚΗΣ.....
Γιώργος: Πιστεύουμε ακράδαντα στην ΙΔΕΑ και ΤΟ ΟΡΑΜΑ του ΜΕΓΑΛΟΥ μας ΠΙΕΡΙΚΟΥ κι ότι η θέση της ομάδας μας είναι στην Α' εθνική, αλλά αν χρειαστεί να πάμε στη δυσχερή κατηγορία της Δ' εθνικής, εγώ και η οικογένειά μου πιστεύουμε ότι στην πορεία δεν θα μας κακοφανεί. Το αντίθετο μάλιστα, θα μας δημιουργήσει μια ατμόσφαιρα ξεγνοιασιάς μιας και την δεκαετία που πέρασε, έχουμε τις καλύτερες αναμνήσεις απ' αυτή την κατηγορία. ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ!!!
Από σήμερα Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 11:40, δεν υπάρχω πλέον στο παρόν forum.
<<

dias

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 167

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 28th, 2009, 12:39 am

Δημοσίευση Μάιος 24th, 2012, 10:35 am

ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΠΑΣΧΑΛΗ.. το θεμα ειναι οτι ειμασταν σχετικα προφφατα και στη δ' και στη γ' και φανηκε να πηραμε φόρα και 'εμπειρία αλλα αργοτερα , δινοντας 5,5 με 6 εκατομυρια στο πουθενα - στον καθε τυχαρπαστο γυρολογο , και τον καθε προπονηταρα με το στρατο του , μαλον δεν πηραμε μαθηματα...
τοσο χρημα αν αξιοποιουνταν αναλογα καταλαβενεται τι θα μπορουσε να γινει....
<<

SiDiS GATE -5-

Δημοσ.: 166

Εγγραφη: Αύγουστος 28th, 2009, 5:31 pm

Δημοσίευση Μάιος 24th, 2012, 3:47 pm

Καταρχήν δεν ειναι αυτά τα χρώματα του Πιερικού

http://www.egnomi.gr/content/data/multi ... _1-0.1.jpg
Εικόνα
<<

dias

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 167

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 28th, 2009, 12:39 am

Δημοσίευση Μάιος 24th, 2012, 3:55 pm

ΑΑΑΑΑΑ !!!! ΔΙΚΙΟ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ... ΜΠΕΡΔΕΥΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑΝ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
<<

ΦΡΑΤΕ

Δημοσίευση Μάιος 27th, 2012, 2:44 am

Εικόνα
Προηγούμενη

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011-12

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης