ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

<<

dias

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 167

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 28th, 2009, 12:39 am

Δημοσίευση Μάιος 23rd, 2012, 7:33 pm

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΙΣΑ ΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ... ΜΑΛΟΝ ΤΑ ΚΟΝΟΜΙΣΑΝΕ ΠΑΛΙ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΙΜΑ ΕΔΙΝΕ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ ΣΗΜΕΡΑ???

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 4 - 0.. ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ , ΟΤΙ ΞΕΧΑΣΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΠΑΛΑ???????????????
Τελευταία επεξεργασία απο dias την Μάιος 24th, 2012, 3:50 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
<<

costas-pireas

Δημοσ.: 107

Εγγραφη: Αύγουστος 24th, 2009, 8:22 am

Δημοσίευση Μάιος 23rd, 2012, 9:06 pm

ΕΧΩΝ ΣΩΑΣ -ΑΚΟΜΑ- ΤΑΣ ΦΡΕΝΑΣ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΠΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΦΟΡΕΣΟΥΝ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΛΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΟΜΕΝΟΙ,ΝΤΕΜΕΚ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΨΑΧΝΑ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΦΑΝΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΓΑΛΑΖΙΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ. ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΙ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ! ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ Η ΔΚΣΣΗ ΕΚΑΝΕ Ο,ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΗΘΕΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΕΛΕΣΕΙ Ο ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ (ΚΙ ΟΧΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΠΑΡΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ ΘΑ ΣΚΟΡΑΡΙΖΕ ΛΟΓΩ ΠΑΘΟΥΣ).ΣΗΜΕΡΑ,ΝΟΙΩΘΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΡΓΗ. ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ,ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ,ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΑΙΡΕΣΩ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΕΩΝ,ΜΠΛΑΖΕΦΣΚΙ,ΓΙΑΖΙ ΚΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΑΠΟ Χ"ΖΗΣΗ! ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ Ή ΑΣΧΕΤΟΙ,Ή ΧΕΣΜΕΝΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Ή "ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ". ΔΕΝ ΕΒΑΛΑΝ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ,ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΦΑΟΥΛ,ΔΕΝ ΠΙΕΣΑΝ ! ΤΙΠΟΤΑ.

ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΤΑΞΗ ΤΗΣ ΟΜΔΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΟΙ ΕΠΑΙΖΑΝ ΠΟΥ.ΟΥΤΕ ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΠΙΔΙΩΚΕ Ο ΣΟΥΛΗΣ.

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ,ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ. ΧΑΙΡΕΤΕ!
<<

ntilis

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 92

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 4th, 2009, 5:36 pm

Δημοσίευση Μάιος 23rd, 2012, 10:05 pm

TΩΡΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΟΙ ΝΟΣΤΑΛΓΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ . ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΤΡΕΧΑΜΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΑΜΕ ΟΤΙ Η ΜΟΝΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΠΟ ΑΔΙΑΦΟΡΕΣ , ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΜΕΙΣ. ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΠΟΤΕ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ . ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.
<<

vasilis

Δημοσ.: 83

Εγγραφη: Αύγουστος 20th, 2009, 8:57 am

Δημοσίευση Μάιος 23rd, 2012, 10:13 pm

οταν γνωριζουνε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ανοιξει ρουθουνι οτι και να κανουνε,γιατι να κουραστουνε τα παληκαρια? [και εγω εξαιρω καποια παιδια που δινουνε την ψυχη τους.βλεπε ποιο επανω] στην κατερινη στα τελευταια τουλαχιστον 5 παιχνιδια, οτι σουτ η κεφαλια πηγαινε στην εστια μας γινοταν γκολ!! αλλα πρεπει να αγαπας και την φανελα για να παρεις εστω με τσαμπουκα ενα ματσ που ειναι μιση χρονια. και την φανελα του ΠΙΕΡΙΚΟΥ μας λιγοι απο αυτους που εμπιστευτηκε ο προπονητης και ο προεδρος την αγαπανε πραγματικα. για αυτο λεω αι στο διαολο μισθοφοροι του κεραταααα!!!!
<<

xar

Δημοσ.: 84

Εγγραφη: Φεβρουάριος 23rd, 2012, 9:14 pm

Δημοσίευση Μάιος 23rd, 2012, 10:31 pm

ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΚΣΗ .ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΠΟΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ .ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ.ΝΑ ΣΤΗΡΙΧΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΕΡΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΡΕΥΘΟΥΜΕ ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΕΡΙΑ ΝΕΟ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ.Ο ΣΚΟΠΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΙΑ ΥΓΙΗΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΥΨΗΛΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΠΑΛΙ Η ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΜΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ.
<<

pate

Δημοσ.: 1263

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Μάιος 23rd, 2012, 11:02 pm

costas-pireas έγραψε:ΕΧΩΝ ΣΩΑΣ -ΑΚΟΜΑ- ΤΑΣ ΦΡΕΝΑΣ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΠΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΦΟΡΕΣΟΥΝ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΛΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΟΜΕΝΟΙ,ΝΤΕΜΕΚ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΨΑΧΝΑ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΦΑΝΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΓΑΛΑΖΙΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ. ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΙ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ! ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ Η ΔΚΣΣΗ ΕΚΑΝΕ Ο,ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΗΘΕΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΕΛΕΣΕΙ Ο ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ (ΚΙ ΟΧΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΠΑΡΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ ΘΑ ΣΚΟΡΑΡΙΖΕ ΛΟΓΩ ΠΑΘΟΥΣ).ΣΗΜΕΡΑ,ΝΟΙΩΘΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΡΓΗ. ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ,ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ,ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΑΙΡΕΣΩ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΕΩΝ,ΜΠΛΑΖΕΦΣΚΙ,ΓΙΑΖΙ ΚΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΑΠΟ Χ"ΖΗΣΗ! ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ Ή ΑΣΧΕΤΟΙ,Ή ΧΕΣΜΕΝΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Ή "ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ". ΔΕΝ ΕΒΑΛΑΝ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ,ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΦΑΟΥΛ,ΔΕΝ ΠΙΕΣΑΝ ! ΤΙΠΟΤΑ.

ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΤΑΞΗ ΤΗΣ ΟΜΔΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΟΙ ΕΠΑΙΖΑΝ ΠΟΥ.ΟΥΤΕ ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΠΙΔΙΩΚΕ Ο ΣΟΥΛΗΣ.

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ,ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ. ΧΑΙΡΕΤΕ!

"QVO VADIS DOMINE"

ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΩΜΕΝΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΚΩΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΕΚΔΗΚΗΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΑΙΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΗΔΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ.
ΑΡΑ ΛΟΓΙΚΑ ΗΡΘΕ Η ΗΤΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΙ 4-0.
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

15august

Δημοσ.: 300

Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2009, 3:27 pm

Τοποθεσια: Κατερίνη

Δημοσίευση Μάιος 23rd, 2012, 11:19 pm

Από πού να ξεκινήσει και που να τελειώσει κανείς για την τραγωδία του τελευταίου μήνα. Αν στη Δ Εθνική χάσαμε μια γενιά φιλάθλων, καταφέραμε μέσα σε ένα μήνα να χάσουμε ακόμα μια και ταυτόχρονα η υγιής μάζα των φιλάθλων να αισθάνεται για μια ακόμη χρονιά προδομένη.
Όταν δεν έχεις τα εχέγγυα να προχωρήσεις δεν κάνεις εξαγγελίες, δεν ξεσηκώνεις τον κόσμο δεν τρέφεις όνειρα που γίνονται εφιάλτες. Δουλεύεις με τους μικρούς παίκτες, κρατάς αυτούς που μπορείς να πληρώσεις και με ένα ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ με δίπλωμα, με σωστή φιλοσοφία, που ψάχνει τις εξελίξεις στο χώρο και βλέπει μπροστά χτίζεις ΟΜΑΔΑ. Επιμένεις όμως και υπομένεις.
Στα ματς με τη Βέροια εκτός και με τη Λάρισα εντός ο κόσμος έδειξε τη δυναμική του σε μια δύσκολη οικονομική συγκυρία και η εύκολη απαξίωση του από κάποιους δεν πείθει πλέον κανέναν. Όπως επίσης αδυνατούμε να πείσουμε τον κόσμο που μας λοιδορεί για τα αδικαιολόγητα τερατουργήματα άλλων.
Κάποιοι που έχουν θεσμικό ρόλο θα πρέπει να έχουν και άποψη, να διαφωνούν και να προτείνουν, να μη θεοποιούν αυτόν που βρίζουν και τούμπαλιν.
Η διοίκηση ευθύνεται αποκλειστικά για την εικόνα του συλλόγου σε όλα τα επίπεδα. Πρέπει να εξηγήσει αύριο και να αποφασίσει μεθαύριο.
Αξιοπιστία, αξιοπρέπεια, διακριτικότητα, διαφάνεια, σοβαρότητα, μετριοπάθεια, ανιδιοτέλεια, γνώση για το ποδόσφαιρο, ειλικρίνεια, μακροχρόνιος στόχος, προγραμματισμός, οργάνωση. Λέξεις άγνωστες.
Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑΤΑ.
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗ ΒΑΡΙΑ ΦΑΝΕΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΔΟΞΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ!
<<

Melanoleykos

Δημοσ.: 56

Εγγραφη: Δεκέμβριος 19th, 2009, 7:55 pm

Δημοσίευση Μάιος 24th, 2012, 12:17 am

vasilis έγραψε:οταν γνωριζουνε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ανοιξει ρουθουνι οτι και να κανουνε,γιατι να κουραστουνε τα παληκαρια?

+
<<

eksoapotadodia

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 9

Εγγραφη: Μάιος 14th, 2012, 7:43 pm

Δημοσίευση Μάιος 24th, 2012, 12:48 am

ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙ ΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ , ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΕ ΚΥΡΙΟΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.
<<

ΦΡΑΤΕ

Δημοσ.: 737

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 22nd, 2009, 8:57 pm

Δημοσίευση Μάιος 24th, 2012, 1:00 am

Εικόνα
ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Το κουίζ του φετινού πρωταθλήματος της Football League:
Στη φωτογραφία από τον Μυστικό Δείπνο του Πιερικού, ποιος είναι ο Ιησούς, ποιος είναι ο Πέτρος και ποιος είναι ο Ιούδας;
Από σήμερα Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 11:40, δεν υπάρχω πλέον στο παρόν forum.
Έχετε γεια βρυσούλες, λόγγοι βουνά ραχούλες...
ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011-12

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης