ΠΙΕΡΙΚΟΣ - Φωκικός (33η αγωνιστική)

<<

vasilis

Δημοσ.: 83

Εγγραφη: Αύγουστος 20th, 2009, 8:57 am

Δημοσίευση Μάιος 21st, 2012, 8:27 am

Re: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - Φωκικός (33η αγωνιστική)

καλημερα! [λεμε τωρα!!] νομιζω οτι κοιταμε το δεντρο και χανουμε το δασος. αυτοι που κινουν τα νηματα κανονιζουνε ποιοι θα ανεβουνε και ποιοι θα πεσουνε, εκτος αν κατι δεν τους κατσει!! πραγματικα πιστευεται οτι μπορει να ανεβει η βεροια και ο πιερικος μαζι? εδω γελαμε!! σαπια κοινωνια, σαποιο και το ποδοσφαιρο..40 χρονια σε αυτο το γηπεδο κατι καταλαβα! για αυτο μην χαλιεστε,οταν ειναι να ανεβουμε θα το καταλαβουμε ευκολα,θα ερχονται οι νικες μονες τους. τωρα επρεπε να γινει ετσι και εγεινε, την τεταρτη θα μας χρυσοσουνε το χαπι ισως. αλλα ο κουγιας εκανε τοσο αγωνα για την καθαρση στο ποδοσφαιρο, τι λετε? να εχουμε εμεις ελπιδα για ανοδο? λυπαμε μονο που απογοητευονται ανθρωποι που δινουν την αγαπη και τα λευτα τους,και στο τελος φευγουνε με πικρα και αηδια. ξερετε πως φτανει ο γυμνοσαλιαγκας στην κορυφη? [ερποντας,γλυφοντας, και με τα κερατατου] κοινωνια-ποδοσφαιρο = 1 καληνυχτα!!!!
<<

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Δημοσ.: 23

Εγγραφη: Ιανουάριος 14th, 2011, 1:57 pm

Δημοσίευση Μάιος 21st, 2012, 11:15 am

Καλημερα σε ολους τους φιλους του πιερικου και καλη εβδομαδα...
Σημερα δεν μπορω να πω οτι ειμαι και στην καλυτερη μου φασει και πιστευω και πολυ απο εσας,διαβαζοντας και τα σχολια σας που ειλικρινα στα περισοτερα συμφωνο....
Ειπε μια φραση μαγικη ο φιλος μου ο ΚΡΟΝΙΟΣ ,που θελω να τον διαβεβαιωσο οτι σε οτι και να σχολιασω και σε οτι και να διαφωνησω δεν υπαρχει απο την πλευρα μου η παραμικρη μομφη για κανεναν,ειπε λοιπον ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ετσι ειναι φιλοι μου ....
Ενα θελω να ξερετε ομως οτι εγω επειδη σας εκτιμαω ολους ανεξαρτητα αν καποιους δεν τους ξερω προσωπικα η δεν τους ξερω με τα ψευδωνημα τους τουλαχιστον αλλα και μονο που ασχολιστε με τον πιερικο αρα σημαινει οτι εχουμε ενα κοινο σημειο την αγαπη μας για την ομαδα ειμαι διατεθημενος σε μια κουβεντα με καφεδακι και πανω απο ολα για την κοινη μας αγαπη για την ομαδα να πουμε και αυτα που δεν λεγονται δημοσια και τοτε θα καταλαβεται πολλα πραγματα και θα σας λυθουν πολλες αποριες.....
Αλλα προς θεου να μην παρεξηγιθω αυτο δεν σημαινει οτι δεν εχουνε γινει πιθανον λαθοι εκατερωθεν και οτι θελω να απολογιθω σε καποιον ,απλα επειδη σεβομαι την αγαπη σας και την αγωνιας σας για την ομαδα και επειδη πιστευω οτι ολοι πανω απο ολα θα ειστε γνωστοι και φιλοι για αυτο και εκανα αυτην την προταση.......

Τωρα η ομαδα θα παει στα ψαχνα να παιξη τον υπερ παντων αγωνα για να μπορεσει η ομαδα να μπει στα play of που εκει θα ειναι τα παιχνιδια τελειως διαφορετικα.......

Με εκτιμηση σε ολους...
<<

SiDiS GATE -5-

Δημοσ.: 166

Εγγραφη: Αύγουστος 28th, 2009, 5:31 pm

Δημοσίευση Μάιος 21st, 2012, 1:03 pm

Εύχομαι να μην τους αφήσουμε να παίξουν το παιχνίδι τους !!

Είναι 4 Είμαστε 11 !!!!!

Δημοτικό Ψαχνών 17:00 Ηρακλής Ψαχνών-Πιερικός
Διαιτητής: Στ. Μάνταλος (Αθηνών) :twisted:
Α΄ βοηθός: Ι. Τουμπαχάρης (Αθηνών) :twisted:
Β΄ βοηθός: Θ. Ταρανας (Αθηνών) :twisted:
4ος διαιτητής: Ευθ. Μήτση (Πειραιά) :twisted:

Υ.Γ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΤΣΗ ΜΕΣΑ :lol: :lol:
Εικόνα
<<

Κρόνιος

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 316

Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2009, 1:43 am

Τοποθεσια: Καβάλα

Δημοσίευση Μάιος 21st, 2012, 1:07 pm

Θα είμαστε 11;
Επιβεβαιωμένο;
Γιατί έτσι πιστεύαμε σε όλα τα ματς, αλλά δεν είμασταν πάντοτε 11... ;)
<<

SiDiS GATE -5-

Δημοσίευση Μάιος 21st, 2012, 1:09 pm

Aν πάμε κόντρα στο κατεστημένο (στα παιδιά που έγραψα επάνω δηλαδή) Τότε θα αρχίσουμε και θα τελειώσουμε με 11 !!!
Εικόνα
<<

SiDiS GATE -5-

Δημοσίευση Μάιος 21st, 2012, 1:36 pm

Εικόνα
<<

than

Δημοσ.: 469

Εγγραφη: Αύγουστος 18th, 2009, 9:36 pm

Δημοσίευση Μάιος 21st, 2012, 1:36 pm

Δυστυχώς γίναμε η χαρά των φιλοξενούμενων. Αν και χθες το κοράκια δεν μας άφησαν να πάρουμε το τρίποντο. Χθες είχαμε ένα μετριότατο α΄ημίχρονο και ένα καλό β΄ημίχρονο σ' αυτό οφείλεται και η είσοδος του Ρούσεφ σε ρόλο οργανωτή. Σε αυτά τα παινίδια πρέπει να κερδίζεις και τους διαιτητές. Έγιναν φάσεις μπήκαν γκολ αλλά ο επόπτης κοίταζε τα περιστέρια.
<<

dias

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 167

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 28th, 2009, 12:39 am

Δημοσίευση Μάιος 21st, 2012, 4:25 pm

Δεν κοιταζε τα περιστερια ισα ισα κατω κοιτουσε... αλλα ειχε το μυαλο του στο τηλεφωνημα που θα ειχε μετα το "καλο" αποτελεσμα....

Στην Ευβοια και στις Σερρες να δεις τι θα γινει :oops: :oops: :oops: ..
Προηγούμενη

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011-12

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης