Φήμη η αλήθεια;;;;

<<

eksoapotadodia

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 9

Εγγραφη: Μάιος 14th, 2012, 7:43 pm

Δημοσίευση Μάιος 14th, 2012, 11:35 pm

Re: Φήμη η αλήθεια;;;;

zisathan έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΙΕΡΙΚΑΡΕΣ ΜΟΥ! ΑΠΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΧΑΤΖΑΡΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ!
ΑΣ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΣΟΥΛΗ!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΗΝ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ!
ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΔΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ!
ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΕΙΣ ΝΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ, ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ!
ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...Ο ΣΟΥΛΗΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΤΑΥΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE, ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΠΑΡΑΖ!!!
ΑΝ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ SUPER LEAGUE....ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ (ΟΠΟΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ) ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΣΟΥΛΗ ΠΑΣΕΙ ΘΥΣΙΑ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE!!!
ΑΝΤΕ ΣΟΥΛΗ ΘΕΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΑΣ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE!!! ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΟΝΕΙΡΟ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΕΙ!!!
ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΕΥΤΥΧΕΙΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ, ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΗΣ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑΣ ΜΑΣ!!!
ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE!!! :D :D :D

KAI META KSIPNISES!! FAE TIN SOULOFASOLADA GIA ALI MIA FORA
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 319

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 1:28 am

Τοποθεσια: Βύρωνας, Αθήνα

Δημοσίευση Μάιος 14th, 2012, 11:39 pm

eksoapotadodia έγραψε:NA TON XAIRESTE KOLOTOUMPES GLYPSIMATIES ELEOS PIA KAI THELETE NA ERTHI O KOSMOS STO GIPEDO, AN TON DITE NA ME GRAPSETE.
MAS DOULEVI PIOS O SOULIS O AKSESTOS, THA PROTIMOUSA TON TASO OS PROPONITI.
ANTE GIA SAS KAI EFTIXOS DEN EXI POLES AGONISTIKES NA MAS RIKSI KATIGORIA.

ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑΣ........ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
"ΖΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΟΥ SUPER LEAGUE ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!"
<<

eksoapotadodia

Άβαταρ μέλους

Δημοσίευση Μάιος 14th, 2012, 11:47 pm

zisathan έγραψε:
eksoapotadodia έγραψε:NA TON XAIRESTE KOLOTOUMPES GLYPSIMATIES ELEOS PIA KAI THELETE NA ERTHI O KOSMOS STO GIPEDO, AN TON DITE NA ME GRAPSETE.

TO PIOS INE ASXETOS THA TO DOUME STO TELOS, THA DOUME KAI POSOI THA ERTHOUN TORA STO GIPEDO.
OSO GIA TO POSO PIERIKARAS IME TO KSERO EGO DEN THA MOU TO PIS ESY, ESY KRINE TON EAFTO SOU GIATI EGO IME MONO PIERIKOS KAI OXI MPAOK KAI LIPES MIKRES OMADES.
SOU TA LEO GIATI KSERO PIOS ISE.
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσίευση Μάιος 14th, 2012, 11:55 pm

eksoapotadodia έγραψε:
zisathan έγραψε:

TO PIOS INE ASXETOS THA TO DOUME STO TELOS, THA DOUME KAI POSOI THA ERTHOUN TORA STO GIPEDO.
OSO GIA TO POSO PIERIKARAS IME TO KSERO EGO DEN THA MOU TO PIS ESY, ESY KRINE TON EAFTO SOU GIATI EGO IME MONO PIERIKOS KAI OXI MPAOK KAI LIPES MIKRES OMADES.
SOU TA LEO GIATI KSERO PIOS ISE.

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΦΙΛΟΠΙΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.....ΓΙΑ ΜΠΑΟΚ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΕΞΙΚΟ.....ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΣΥΜΠΑΘΩ....ΠΑΝΤΩΣ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ!
<<

eksoapotadodia

Άβαταρ μέλους

Δημοσίευση Μάιος 15th, 2012, 12:08 am

zisathan έγραψε: ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΦΙΛΟΠΙΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.....ΓΙΑ ΜΠΑΟΚ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΕΞΙΚΟ.....ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΣΥΜΠΑΘΩ....ΠΑΝΤΩΣ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ![/quote]

SE KATANOO APOLYTA ALA ASE O KATHE ENAS NA EKFRAZI TIN APOPSI TOU (PANTA KALOPROERETA)
<<

costas-pireas

Δημοσ.: 107

Εγγραφη: Αύγουστος 24th, 2009, 8:22 am

Δημοσίευση Μάιος 15th, 2012, 8:38 am

ΕΥΤΥΧΩΣ Ή ΔΥΣΤΥΧΩΣ -ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΖΩΗ- ΟΛΟΙ ΚΡΙΝΟΜΑΣΤΕ ΕΚ ΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ.....

Ο ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.

ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ Κ.Λ.Π.. ΔΛΔ, ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΠΑΡΑΖ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΖΗΤΟΥΛΕΣ" ΤΟΥ Ο.Φ.Η. ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΣΜΟ? ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΑΜΕ ΩΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΝ ΝΤΟΥΜΟ?

ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΩ ΚΑΘΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΦΙΛΟ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΤΑΣΗ ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ -ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ- ΕΙΤΕ ΣΟΥΛΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΤΕ ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΕΙΤΕ ΦΟΥΦΟΥΤΙΑΔΗΣ!
<<

ntilis

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 92

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 4th, 2009, 5:36 pm

Δημοσίευση Μάιος 15th, 2012, 11:00 pm

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ , ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΓΜΑ ΣΟΒΑΡΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟΝ ΣΟΥΛΗ ? ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΦΕΤΟΣ ΣΕ ΔΕΚΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΛΕΟΣ. ΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ - ΠΟΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ - ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΟΡΑΜΑ ? ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΤΣΑΡΕΣ . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ.
<<

Κρόνιος

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 316

Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2009, 1:43 am

Τοποθεσια: Καβάλα

Δημοσίευση Μάιος 16th, 2012, 12:19 am

Ανέκδοτο καταντήσαμε...
Κι άντε καλά, οι προηγούμενοι δεν ήξεραν από ποδόσφαιρο, άντε, καταπίναμε την μια τρέλλα μετά την άλλη.
Αλλά από την τωρινή διοίκηση θα περίμενες κάτι παραπάνω, αφού άλλωστε τα πρώτα δείγματα ήταν προς την θετική κατεύθυνση. Δυστυχώς όμως, παρουσίασε κι αυτή μια έλλειψη σοβαρότητας που ποτέ δεν φαντάστηκα ότι θα μπορούσε να υπάρξει...

Τα είδαμε όλα φέτος.
Ξεκινήσαμε με σερί ισοπαλίες με Σούλη, ακολούθησε σερί νικών με Χατζάρα, σερί αποβολών, σερί ηττών, σερί μη λογικών και φυσιολογικών πράξεων και αποτελεσμάτων.
Δυο εξηγήσεις υπάρχουν. Η πρώτη λέει ότι είμαστε τρελλοί. ικανοί για το καλύτερο και το χειρότερο ανάλογα με το πως θα μας την καρφώσει. Η δεύτερη λέει ότι ο καθένας κάνει ότι του σηκωθεί, αβαντάρει ή σαμποτάρει την προσπάθεια της ομάδας αναλόγως των κεφιών της ημέρας...

Όπως κι αν έχει το πράμα, ένα είναι σίγουρο: Δουλεύουν τον κόσμο του Πιερικού ψιλό γαζί. Και ο κόσμος είναι ο μόνος που δεν φταίει...
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσίευση Μάιος 16th, 2012, 12:22 pm

Πιερικός: Παπαδόπουλος: "Τώρα είναι ευκαιρία να ανέβουμε στην Σούπερ Λίγκα"
Για την επιστροφή του στον Πιερικό μίλησε ο Σούλης Παπαδόπουλος. Ο νέος τεχνικός των Ασπρόμαυρων πραγματοποίησε δηλώσεις στο katerinisport.gr τονίζοντας χαρακτηριστικά:
"Οταν ερχόμουν τις άλλες φορές, τέτοιο καιρό στον Πιερικό, η ομάδα κινδύνευε. Θέλαμε πέντε-έξι νίκες για να παραμείνουμε στην κατηγορία και τα καταφέρναμε. Τώρα θέλουμε τρεις νίκες για να μπούμε στα πλέι οφ και θα κοιτάξουμε να τις πάρουμε για να διατηρηθούμε στην εξάδα. Νομίζω ότι σε σχέση με την άλλη φορά που μπήκαμε στα πλέι οφ με μειονέκτημα τεσσάρων βαθμών, τώρα, έτσι όπως είναι η βαθμολογία, θα έχουμε σχεδόν ίδιες πιθανότητες με τις άλλες ομάδες να ανεβούμε στη Σούπερ Λίγκα. Ο Πιερικός είναι μια ομάδα πολύ καλά χτισμένη από το καλοκαίρι, και με τον κ. Χατζάρα πήγε εξίσου καλά. Νομίζω ότι ο Πιερικός θα μπορούσε να διεκδικεί την πρώτη ή δεύτερη θέση αλλά έτσι είναι το ποδόσφαιρο, μερικά άσχημα αποτελέσματα αρκούν για να σε φέρουν πίσω. Αυτή είναι και η μοίρα του προπονητή, να αλλάζει. Η κλήση της διοίκησης έδειξε ότι εκτιμά αυτό που έκανα, όπως έδειξε και ότι εκτιμά όσα έκανε ο κ. Χατζάρας μέχρι πριν λίγο καιρό. Νομίζω ότι δε θα μπορούσα να κρύψω πως και ο παράγοντας του κόσμου έπαιξε μεγάλο ρόλο, μιας και ξέρω ότι με έχουν μέσα στην καρδιά τους, όπως κι εγώ. Θεωρώ ότι τώρα είναι η ευκαιρία να ανεβεί ο Πιερικός στη Σούπερ Λίγκα".
Οσον αφορά τον βοηθό του, ο Παπαδόπουλος είπε: "Ο Τάσος Ιωαννίδης, που θα είναι ο άμεσος συνεργάτης μου, είναι ένας άνθρωπος του ποδοσφαίρου, Κατερινιώτης που θεωρώ ότι τη δεδομένη στιγμή αποτελεί την καλύτερη επιλογή. Δεν ήταν δυνατόν αυτή τη στιγμή να πάμε σε άλλες επιλογές. Μου προτάθηκε από τη διοίκηση και πρόκειται για άνθρωπο καταξιωμένο στο χώρο, τον οποίο μάλιστα αντιμετώπισα πρόσφατα με τον Ηρακλή. Νομίζω ότι όπως είχα άψογη συνεργασία και με άλλους ντόπιους συνεργάτες όπως το Νίκο Θεοδοσιάδη, το Γιώργο Μαυρομουστακίδη και τον Παναγιώτη Νάση, το ίδιο πιστεύω ότι θα γίνει και με τον Τάσο και όλα θα πάνε καλά".
2012-05-15
πηγή: http://www.greek-football-league.com

ΣΟΥΛΗ ΘΕΕ ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ! :D :D :D
<<

Κρόνιος

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 316

Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2009, 1:43 am

Τοποθεσια: Καβάλα

Δημοσίευση Μάιος 17th, 2012, 3:09 pm

Εντύπωση μου προκάλεσε η συνέντευξη του Ρούσεφ μετά τον αγώνα του Ευόσμου.
Είμαστε είπε 25 παίκτες κι όχι 11.
Μάλλον ήταν απάντηση προς Χατζάρα...

Και γιατί μυγιάζεσαι ρε Ιβάν; Τι σε πείραξε; Μήπως το ότι είπε αλήθειες ο Χατζάρας; Μήπως το ότι σαν καρπούζι μας βγήκες μάπα; Μπας και παίχτηκε τίποτε άλλο; Μήπως έβαλες κι εσύ ένα χεράκι στην κατρακύλα του τελευταίου μήνα; Μήπως;...
ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011-12

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης