Φήμη η αλήθεια;;;;

<<

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Δημοσ.: 23

Εγγραφη: Ιανουάριος 14th, 2011, 1:57 pm

Δημοσίευση Μάιος 17th, 2012, 10:09 pm

Re: Φήμη η αλήθεια;;;;

ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΜΠΛΑΚΩ ΣΤΗΝ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΟΥΛΗ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΣ ΒΓΑΛΗ ΤΑ ΣΥΜΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ...

ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΕΛΑΦΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΕ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ...

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΤΟΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΕΠΟΙΤΗΧΗ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΑΤΖΑΡΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΗ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ...

ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ....ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΦΥΠΝΗΣΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ....ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΝΑ ΕΦΕΡΝΕ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ.....ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΚΑΝΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΝΑ ΤΟΝΟΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ,,,ΕΠΕΙΣΗΣ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΠΑΜΠΗ ΤΕΝΝΕ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ......ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ .....
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΓΝΩΜΟΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΤΟΝ ΣΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΤΙΣΕ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΡΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΑΙΚΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΛΟΓΕΣ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ.....ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΦΑΝΤΕΖΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΟΤΙ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΟΥΛΗ ,ΑΠΛΑ Ο ΣΟΥΛΗΣ ΕΠΙΛΕΧΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΣ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ 6 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΣΤΑ PLAY OF ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΤΟΧΟ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΤΗΝ Α ΕΘΝΙΚΗ....

ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΤΥΧΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΜΑΡΤΥΡΗΣΗ ΟΤΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ....ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ......ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΝΕΧΙΑ....

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΑΝ ΚΑΠΙΟΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΟΥΛΗ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΑΡΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.....ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΣΤΗΛ ..ΕΝΤΑΞΗ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ....ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΑ ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ.....ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΣΗΣ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ......

ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ...ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.....ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΗ Ο ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΟΣΟΙ ΗΡΘΑΝ ?? ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 37 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 26 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΠΑΝΟΜΗ 42 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ .......ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΗ ΚΑΙ Η ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΚΟΜΗ ΑΠΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ......

ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΑΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..

ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΘΑ ΚΡΙΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΘΗΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΤΕΥΞΗ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ .....ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΟΝΟΜΑΤΑ.....

ΟΛΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΡΧΟΝΤΑΙ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΜΕΝΕΙ ΕΔΩ.....

ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ....
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 319

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 1:28 am

Τοποθεσια: Βύρωνας, Αθήνα

Δημοσίευση Μάιος 18th, 2012, 8:35 am

ΕΤΣΙ ΠΕΣ ΤΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ....ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΠΛΗΡΩΣ! ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ, ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ! ΑΔΕΡΦΕ ΠΑΣΧΑΛΗ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ, ΟΤΙ ΠΑΣΧΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!
ΕΛΠΙΖΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΟΥΛΗ ΝΑ ΠΕΙΣΘΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΙ ΠΙΕΡΙΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ! ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΣΕΙ ΘΥΣΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΙΕΡΙΕΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΚΡΑΣΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΨΥΧΑΡΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ "ΤΕΡΑΣ" ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΣΑ ΧΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΓΟΥΜΕΝΟ ΜΠΑΡΑΖ!!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ Η ΑΝΟΔΟΣ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE!!! ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ! ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ & ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ! :D :D :D
"ΖΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΟΥ SUPER LEAGUE ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!"
<<

costas-pireas

Δημοσ.: 107

Εγγραφη: Αύγουστος 24th, 2009, 8:22 am

Δημοσίευση Μάιος 18th, 2012, 9:16 am

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,

ΘΕΩΡΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΩΣ ΕΝΑ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΗΣ ΔΚΣΗΣ ΚΑΙ,ΜΑΛΙΣΤΑ, Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ, ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ.ΤΟΥΤΟ,ΣΗΜΑΙΝΕΙ,ΑΦ΄ΕΝΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ, ΑΦ΄ΕΤΕΡΟΥ ΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΤΟΥ FORUM ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ,ΟΣΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΣΜΕΝΑ ΣΤΗΝ -ΑΠΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ- ΚΟΙΝΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΛΟΓΙΚΗ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΧΑΤΖΑΡΑΣ, ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ.ΑΡΑ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΤΗΣ( ΟΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΩΣ ΡΙΞΑΜΕ ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ Κ.Λ.Π.) ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΚΩΣΤΙΚΟΣ( ΑΝ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ) Ή Ο ΣΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΝΕΦΕΡΕ Ο ΠΑΣΧΑΛΗΣ.

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΓΝΟΗΣΕΤΕ) ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ DNA ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΜΑΣ. ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΕΛΕΓΑ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ,ΜΑΤΖΟΥΡΑΚΗ,ΠΑΡΑΣΧΟ, ΤΕΤΟΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.

ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ,ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ 1η ΦΑΣΗ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΑ play-offs KAI META H ΑΝΟΔΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΥΤΟΣΚΟΠΟΣ!
ΑΡΑ, ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ, Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑΜΕΙΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!
<<

pate

Δημοσ.: 1263

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Μάιος 18th, 2012, 11:22 am

ΠΑΣΧΑΛΗΣ έγραψε:
ΟΛΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΡΧΟΝΤΑΙ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΜΕΝΕΙ ΕΔΩ.....

....

Αυτό το γνωμικό του Πασχάλη-Προέδρου-Φίλου και αδελφού Πιερικου πρέπει να μας ενώνει όλους αδέρφια Πιερικαρες, τα χρόνια είναι δύσκολα και εγώ συμπληρώνω ΄΄η ισχύς εν τη ένωση¨
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
<<

ntilis

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 92

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 4th, 2009, 5:36 pm

Δημοσίευση Μάιος 19th, 2012, 6:26 am

ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΧΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ. ΣΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ , ΟΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΕΝΑ ΟΡΑΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ , ΝΑ ΤΡΑΒΗΧΘΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΟΜΑΔΑ. ΘΕΛΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ, ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΠΟΛΥ Η ΦΡΑΣΗ ( ΑΝ ΑΝΕΒΕΙ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ , ΜΟΝΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ) . ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΠΑΜ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ.
<<

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Δημοσ.: 23

Εγγραφη: Ιανουάριος 14th, 2011, 1:57 pm

Δημοσίευση Μάιος 19th, 2012, 4:01 pm

ΜΑΛΛΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Η ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ Η ΠΑΡΕΞΗΓΙΣΕΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΙΣΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ......

ΚΑΤΑΡΧΙΝ ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ,,ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΠΙΛΕΧΘΗΚΕ Ο ΣΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΡΙΣΗ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΣΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ...

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΛΟΝΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.......

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ,ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΤΕ ΨΕΜΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ....

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΠΟΛΙΤΙΚΗ........

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΟ Η ΚΑΚΟ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ,,ΑΝ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΠΟΤΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ ΟΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΗΣ ΑΝ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΠΕΤΥΧΗ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.....
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΕΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ......
<<

ntilis

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 92

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 4th, 2009, 5:36 pm

Δημοσίευση Μάιος 19th, 2012, 11:21 pm

ΠΑΣΧΑΛΗΣ έγραψε:ΜΑΛΛΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Η ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ Η ΠΑΡΕΞΗΓΙΣΕΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΙΣΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ......

ΚΑΤΑΡΧΙΝ ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ,,ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΠΙΛΕΧΘΗΚΕ Ο ΣΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΡΙΣΗ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΣΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ...

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΛΟΝΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.......

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ,ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΤΕ ΨΕΜΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ....

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΠΟΛΙΤΙΚΗ........

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΟ Η ΚΑΚΟ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ,,ΑΝ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΠΟΤΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ ΟΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΗΣ ΑΝ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΠΕΤΥΧΗ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.....
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΕΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ......

ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΛΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ. ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ . ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ , ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ ΤΩΡΑ , ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΥΤΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ , ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
Προηγούμενη

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011-12

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης