Δημοσίευση Φεβρουάριος 21st, 2011, 3:15 pm

Re: ΒΕΡΟΙΑ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ έγραψε:ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΙΕΡΙΚΕ.
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ,,,ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΙΘΑΝΟΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΜΑΣ.....ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ,,ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ,ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ ΚΑΝΕΝΑΝ,,ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΩ ΔΗΜΟΣΙΑ,,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ,,,,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΣΟ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΑΠΟΔΙΔΕΙ Η ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΟΔΙΔΗ ΓΙΑ ΟΣΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ..........
ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΣΕ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ.....

ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ, ΩΣΤΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝΤΑΙ. ΑΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΙΕΡΙΚΟΦΡΟΣΥΝΗΣ Ο ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΚΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ. ΧΑΙΡΕΤΕ.