ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

<<

ΦΡΑΤΕ

Δημοσ.: 737

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 22nd, 2009, 8:57 pm

Δημοσίευση Ιανουάριος 24th, 2011, 9:27 pm

Re: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Είμαι κατά του κλειδώματος του φόρουμ και υπέρ της προστασίας του.
Εδώ είναι το μέρος της ελεύθερης διακίνησης των Πιερικών ιδεών και της έκφρασης της αγάπης για τον Πιερικό μας.
Οι ιδέες μας έχουν φίλους κι εχθρούς, αλλά κανείς δεν πρέπει ν' αμφισβητεί τη αγάπη μας για το Πιερικό μας.
Από σήμερα Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 11:40, δεν υπάρχω πλέον στο παρόν forum.
Έχετε γεια βρυσούλες, λόγγοι βουνά ραχούλες...
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 318

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 1:28 am

Τοποθεσια: Βύρωνας, Αθήνα

Δημοσίευση Ιανουάριος 25th, 2011, 11:28 am

ΦΡΑΤΕ έγραψε:Είμαι κατά του κλειδώματος του φόρουμ και υπέρ της προστασίας του.
Εδώ είναι το μέρος της ελεύθερης διακίνησης των Πιερικών ιδεών και της έκφρασης της αγάπης για τον Πιερικό μας.
Οι ιδέες μας έχουν φίλους κι εχθρούς, αλλά κανείς δεν πρέπει ν' αμφισβητεί τη αγάπη μας για το Πιερικό μας.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΕΥΣΤΟΧΑ ΕΠΙΒΛΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ - ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΙΚΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΦΡΑΤΕ! Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΔΕΝ "ΚΑΠΗΛΕΥΕΤΑΙ" ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΕΧΘΡΟΙ ΤΗΣ ΠΙΕΡΙΚΗΣ ΜΑΣ ΙΔΕΑΣ ΛΟΓΩ 50ΧΡΟΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗΣ, ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ, ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ!!!
"ΖΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΟΥ SUPER LEAGUE ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!"
<<

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Δημοσ.: 23

Εγγραφη: Ιανουάριος 14th, 2011, 1:57 pm

Δημοσίευση Ιανουάριος 25th, 2011, 1:32 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΙΕΡΙΚΑΡΕΣ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΦΩΝΟ ΜΕ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ.......ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.......ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΩΝΟ ΚΑΘΕΤΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΨΕΥΔΟΝΗΜΑ....ΑΦΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗ ΓΡΑΦΟΥΜΕ , Ο ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ,ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ,,,ΠΡΟΣ ΤΗ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΨΕΥΔΩΝΗΜΑ...ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΕΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΕ ΤΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΑΣ ΟΝΟΜΑΤΑ.....ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΩΜΑΤΑ.....ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΤΕ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ....

ΜΑΓΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ - ΑΕΚ ΜΑΓΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΠΙΕΡΙΚΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<<

george

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 425

Εγγραφη: Αύγουστος 21st, 2009, 11:41 am

Δημοσίευση Ιανουάριος 25th, 2011, 6:15 pm

Χαιρετίζουμε πάλι την επάνοδο του Πασχάλη στο φόρουμ. Πιστεύω να έχουμε και καμιά αποκλειστικότητα φίλε, μιας και είσαι ''στα μέσα και στα έξω'' της ομάδας.
ΟΚ συμφωνώ κι εγώ με την πλειοψηφία να μην κλειδωθεί το φόρουμ. Αληθεύει άραγε αυτό που είπε χθες ο Κυριάκος στην TV για τον ερχομό του Γιάννου από την Καβάλα;
ΜΟΝΟ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
<<

15august

Δημοσ.: 300

Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2009, 3:27 pm

Τοποθεσια: Κατερίνη

Δημοσίευση Ιανουάριος 25th, 2011, 10:17 pm

Ο Πασχάλης αποτελεί σπουδαίο κεφάλαιο για τον Πιερικό, είναι ένας αφανής, ακούραστος εργάτης και οι απόψεις του για την ομάδα πάντα έχουν ιδιαίτερη βαρύτητα και είναι σεβαστές.

50 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ!
<<

pate

Δημοσ.: 1262

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 12:10 am

Δημοσίευση Ιανουάριος 26th, 2011, 12:34 am

15august έγραψε:Ο Πασχάλης αποτελεί σπουδαίο κεφάλαιο για τον Πιερικό, είναι ένας αφανής, ακούραστος εργάτης και οι απόψεις του για την ομάδα πάντα έχουν ιδιαίτερη βαρύτητα και είναι σεβαστές.

50 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΡΑ 5
Προηγούμενη

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010-11

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης