EΘΝΙΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ

<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 318

Εγγραφη: Αύγουστος 15th, 2009, 1:28 am

Τοποθεσια: Βύρωνας, Αθήνα

Δημοσίευση Ιανουάριος 17th, 2011, 1:38 pm

Re: EΘΝΙΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ntilis έγραψε:Χασαμε απο το πτώμα , αυτός ο φόβος καθε φορά στην Αθήνα είναι μεγάλο πρόβλημα. Το κόμπλεξ αυτό να το ξεπερασουμε

ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΣΚΥΛΑΚΙ....ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ....ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.....ΜΟΝΟ Ο ΣΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"ΖΩ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΟΥ SUPER LEAGUE ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!"
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσίευση Ιανουάριος 17th, 2011, 1:45 pm

[quote="costas-pireas"]ΠΑΙΔΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΜΑΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΩΝ ΥΓΙΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ-ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ- ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΑ ΜΕΓΙΣΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΥΠΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.Η ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΓΕΙ -ΝΟΜΙΖΩ-ΕΝΑ ΝΕΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΣΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ.
ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 30΄ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΑ. ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΩΣΤΟΣΟ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.ΔΙΚΑΙΟ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ Χ.ΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΗΤΑΝ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΦΟΥ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΙΣΙΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ. Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΔΙΚΗΣΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΠΟΛΛΑ.
Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΟΣΟΙ ΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΛΑ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝΤΙΣ ΙΔΙΟΜΟΡΦΙΕΣ ΤΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΤΗΝ ΦΟΡΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΙ ΟΧΙΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ ....ΤΗΣ ΦΑΚΗΣ....!

ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΝΑ ΠΕΙΘΑΡΧΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΣ, ΝΑ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΣΑΓΑΝΟ! :roll:
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσίευση Ιανουάριος 17th, 2011, 1:52 pm

dias έγραψε:ΜΟΛΙΣ ΣΥΝΔΕΘΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ... ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΩΣΤΑ..

..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΔΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.. ΑΛΛΑ ΠΗΓΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΗΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΝΑ ΣΥΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΤΟΥ ΒΡΙΣΗΜΟ ΚΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ... ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΙΝΕΥΕΙ Ο . ΤΗΣ ΦΑΚΗΣ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΙΝΕ Η ΠΑΡΕΞΙΓΗΣΗ... ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΟΛΑ ΠΡΟΗΛΘΑΝ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ.. ΑΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΜΕ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ, ΗΤΑΝ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ...

ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ;;;; ΠΑΙΞΑΜΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ.....ΑΝΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ FOOTBALL LEAGUE!!! :roll:
<<

costas-pireas

Δημοσ.: 107

Εγγραφη: Αύγουστος 24th, 2009, 8:22 am

Δημοσίευση Ιανουάριος 19th, 2011, 9:51 am

ΦΙΛΕ ΝΟΥΣΙΕ, Η ΑΜΥΝΤΙΚΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΣΟΥΣ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ. ΑΠΛΑ, ΑΝΑΛΟΓΙΣΟΥ ΠΟΣΟ ΠΙΕΖΑΝ ΟΙ ΟΛΓΚΙΝ ΚΑΙ ΘΑΝΟΣ ΠΕΡΣΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ ΗΤΑΝ ΟΙ ΜΑΡΤΙΝΕΖ - ΜΑΚΡΗΣ.ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ.... ΦΙΛΙΚΑ, ΚΩΣΤΑΣ.
<<

zisathan

Άβαταρ μέλους

Δημοσίευση Ιανουάριος 20th, 2011, 1:23 am

costas-pireas έγραψε:ΦΙΛΕ ΝΟΥΣΙΕ, Η ΑΜΥΝΤΙΚΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΣΟΥΣ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ. ΑΠΛΑ, ΑΝΑΛΟΓΙΣΟΥ ΠΟΣΟ ΠΙΕΖΑΝ ΟΙ ΟΛΓΚΙΝ ΚΑΙ ΘΑΝΟΣ ΠΕΡΣΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ ΗΤΑΝ ΟΙ ΜΑΡΤΙΝΕΖ - ΜΑΚΡΗΣ.ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ.... ΦΙΛΙΚΑ, ΚΩΣΤΑΣ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΕΠΙΤΥΧΗ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΚΩΣΤΑ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ...ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ....Ο ΣΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ....ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΑΝΕΛΑΒΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ!!!
Προηγούμενη

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010-11

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης