Αλλαγή ιδιοκτησίας στην ΠΑΕ

<<

pierikos1

Δημοσ.: 74

Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2009, 7:47 pm

Δημοσίευση Ιούνιος 11th, 2011, 6:31 pm

Re: Αλλαγή ιδιοκτησίας στην ΠΑΕ

Μπραβο στη ΔΙΟΙΚΗΣΗ στην οποια πρυτανευσε η λογικη κ κρατησε τον Σουλη....Ελπιζω κ οι μεταγραφες να γινουν με την ιδια λογικη κ το ιδιο πνευμα κ τοτε να ειναι σιγουρη οτι ολοι οι Κατερινιωτες θα την στηριξουν,ακομη κ απο το μακρινο Chester....

ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ CHESTER ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....

ΥΓ:Καμια φανελα της ομαδος μπορει να στειλει κανεις να την φοραμε στο μακρινο chester αντι να φοραμε της Γιουναιντεντ και της Λιβερπουλ;
<<

george

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 425

Εγγραφη: Αύγουστος 21st, 2009, 11:41 am

Δημοσίευση Ιούνιος 12th, 2011, 8:21 pm

Ο πρόεδρος με τις κινήσεις του αρχίζει να δείχνει πως η ομάδα του χρόνου θα είναι καλύτερη σε όλα τα επίπεδα και δεν αναφέρομαι μόνο στα αγωνιστικά. Φαίνεται πως πιάνει τον παλμό των φιλάθλων και αυτοί είναι σίγουρο πως θα στηρίξουν ακόμα περισσότερο την ομάδα. Προσωπικά ότι έχει ειπωθεί από το στόμα του είναι θετικό. Μακάρι οι εξαγγελίες του να πραγματοποιηθούν.
ΜΟΝΟ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
<<

ΦΡΑΤΕ

Δημοσ.: 737

Εγγραφη: Σεπτέμβριος 22nd, 2009, 8:57 pm

Δημοσίευση Ιούνιος 25th, 2011, 2:40 pm

Γιάννης Συμεωνίδης: «Αγαπάω τον Πιερικό»
Ο 36χρονος τερματοφύλακας του συλλόγου της Κατερίνης τόνισε ότι λίγα λεπτά ήταν αρκετά για να πει το «ναι» στη διοίκηση ενώ υποσχέθηκε ότι θα δώσει τον καλύτερό του εαυτό για την υλοποίηση των στόχων της ομάδας.

«Είμαι πολύ χαρούμενος που μετά από δέκα χρόνια επιστρέφω στην οικογένεια του Πιερικού. Άλλωστε είμαι γέννημα θρέμμα της ομάδας από τα προπαιδικά τμήματα ακόμα. Αγαπώ την πόλη, τους ανθρώπους της και τον σύλλογο που με ανέδειξε. Συμπληρώνονται 50 χρόνια από την ίδρυση του Πιερικού τη φετινή σεζόν, κάτι που μας δίνει υψηλό κίνητρο για να πετύχουμε τους στόχους που θα θέσουμε.

Λίγα λεπτά έφταναν για να συμφωνήσει με τους ανθρώπους της ομάδας. Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τη διοίκηση αλλά και τον Σούλη Παπαδόπουλο για την εμπιστοσύνη που έδειξαν στο πρόσωπό μου και αυτό που θέλω να υποσχεθώ είναι ότι θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για την υλοποίηση των στόχων μας».

Τέλος, ο πολύπειρος γκολκίπερ αποκάλυψε πως θα ήταν ανοικτός στο ενδεχόμενο να παραμείνει στον Πιερικό και μετά την απόσυρσή του από την ενεργό δράση, προσφέροντας τις υπηρεσίες του από κάποιο άλλο πόστο.

«Είναι κάτι που θα το ήθελα. Όπως είπα είμαι γέννημα θρέμμα του Πιερικού και στο ενδεχόμενο να προσφέρω από μια άλλη θέση τις υπηρεσίες μου είμαι θετικός».
Από σήμερα Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 11:40, δεν υπάρχω πλέον στο παρόν forum.
Έχετε γεια βρυσούλες, λόγγοι βουνά ραχούλες...
<<

george

Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 425

Εγγραφη: Αύγουστος 21st, 2009, 11:41 am

Δημοσίευση Ιούλιος 14th, 2011, 5:25 pm

Καλωρίζικη η νέα διοίκηση, και ιδιαίτερα στον Γ. Παπαζήση ο οποίος είναι διαχρονικά από τους πλέον πιστούς Πιερικούς. Σίγουρα από τη θέση που κατέχει θα βοηθήσει την ομάδα.
ΜΟΝΟ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Προηγούμενη

Επιστροφή στην ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010-11

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης